Promocja CoinDeal Derivatives: 50 PLN dla nowych użytkowników | Wiadomości | CrypS.

Promocja CoinDeal Derivatives: 50 PLN dla nowych użytkowników

Michał Misiura
coindeal derivatives oferuje promocję

CoinDeal Derivatives – platforma do handlu kryptowalutami z dźwignią ogłosiła promocję w postaci 50 złotych dla nowych użytkowników. Środków nie można wypłacić, ale do klienta należy wypracowany nimi zysk.

Niedawno otwarta platforma CoinDeal Derivatives ogłosiła promocję, w której rozda po 50 złotych dla 1000 nowych użytkowników. Warunkiem wzięcia udziału jest założenie konta i przejście przez weryfikację przed 8 stycznia 2021. Otrzymanych BTC nie można wypłacić, ale można przeznaczyć je na handel – zysk należy do tradera.

CoinDeal Derivatives oferuje handel kryptowalutami z maksymalną dźwignią finansową 1:50. Platforma udostępnia trading BTC w parach z PLN, EUR, USD i KRW. 

Jak odebrać swoje 50zł na trading?

  • promocja jest limitowana ilościowo lub czasowo,
  • 50 złotych otrzyma 1000 nowych użytkowników CoinDeal Derrivates lub promocja wygaśnie 8 stycznia 2021 roku (trwa od 8 grudnia)
  • w promocji mogą wziąć udział jedynie obywatele Polski,
  • warunkiem otrzymania 50 złotych jest założenie nowego konta przez użytkownika, który nie przeszedł wcześniej weryfikacji, 
  • środki trafiają na konto użytkownika jako BTC, są zablokowane co oznacza, że nie można ich wypłacić; są one przeznaczone do tradingu, a zysk trafia do portfela użytkownika.

Przejdź na stronę CoinDeal Derivatives

Pamiętaj o ryzyku

Kontrakty CFD z dźwignią to ryzykowne inwestycje, szczególnie w przypadku bitcoina, który potrafi zaskoczyć nagłymi wahaniami ceny. Z tego powodu należy inwestować jedynie tyle ile jest się w stanie stracić.

coindeal derivatives oferuje promocjęreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.