Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.07.21]
 • ECB potwierdza rozpoczęcie prac nad cyfrowym euro
  Europejski Bank Centralny rozpocznie fazę badań nad projektem cyfrowego euro, która potrwa 24 miesiące. Organizacja obiecała ochronę prywatności, a także niższe zużycie energii niż w przypadku Bitcoina.
 • Atak 51% na Bitcoin SV
  8 lipca kryptowaluta Bitcoin SV (BSV) padła ofiarą ataku 51%. Jeszcze wczoraj niemal 80% hashrate’u w sieci BSV było kontrolowane przez pulę wydobywczą Taal.
 • Użytkownicy Binance nie mogą wypłacić GBP i EUR
  Giełda Binance rozesłała informacje do swoich użytkowników, w której informuje, że nie mogą oni realizować wypłat w funtach brytyjskich (GBP) i euro (EUR).
 • Współtwórca DOGE krytykuje branżę kryptowalutową
  Współtwórca kryptowaluty Dogecoin Jackson Palmer ostro skrytykował całą branżę kryptowalutową i jej inwestorów w pełnym zaangażowania wątku na Twitterze. 
 • Polska w rankingu Top 10 pod względem liczby bitomatów
  Dwa kraje Europy Wschodniej, Polska i Rumunia, znajdują się obecnie w pierwszej dziesiątce krajów, w których znajduje się najwięcej bitomatów. Globalna liczba bankomatów obsługujących transakcje kryptograficzne wzrosła wykładniczo w ciągu ostatnich miesięcy, wynosząc obecnie ponad 23 000 urządzeń.
 • Axie Infinity Token wzrósł o ponad 700% od czerwca
  AXS jest tokenem służącym do zarządzania cyfrowym rynkiem opartym na Ethereum dla gry Axie Infinity. Niesamowity ruch tego tokena, poruszył część innych kryptowalut z branży gier jak Decentraland (MANA), czy Enjin (ENJ).
 • Liczba węzłów w Lightning Network podwoiła się w ciągu 3 miesięcy
  Sieć Lightning Network odnotowała najszybszy w historii wzrost pojemności o 100 bitcoinów w ciągu zaledwie pięciu dni. Tylko w tym miesiącu pojemność sieci wzrosła o 20% do 1821,29 BTC zablokowanych w ponad 56 000 kanałach.
 • Sorare ma pozyskać w finansowaniu 450 mln EUR
  Zapotrzebowanie inwestorów na niewymienne tokeny nadal rośnie, przez co platforma Sorare mocno na tym korzysta.
 • Kolejny inwestor Bitcoin pozywa T-Mobile
  Operator telefonii komórkowej T-Mobile jest pozwany w związku z zarzutami, że nie udało mu się zabezpieczyć przed oszustwami związanymi z zamianą karty SIM, które kosztowały jednego klienta 55 000 USD w utraconych bitcoinach. Richard Harris, klient i oskrażyciel, zarzuca T-Mobile nieodpowiednią ochronę informacji o klientach, naruszenie przepisów federalnych i stanowych, które doprowadziły do ​​jego utraty 1,63 bitcoina.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.