Użytkownicy Binance nie mogą wypłacić GBP i EUR | Wiadomości | CrypS.

Użytkownicy Binance nie mogą wypłacić GBP i EUR

Redakcja
binance

Giełda Binance rozesłała informacje do swoich użytkowników, w której informuje, że nie mogą oni realizować wypłat w funtach brytyjskich (GBP) i euro (EUR).

Proszę zwrócić uwagę, że Wypłaty Bankowe GBP (poprzez Faster Payments) zostały tymczasowo zawieszone. Pracujemy, aby wznowić tę usługę tak szybko, jak to możliwe.

– zaznaczył Binance w komunikacie do użytkowników.

Podobna wiadomość została rozesłana do użytkowników korzystających z EUR.

Binance zaznaczyła również, że użytkownicy nadal mogą kupować kryptowaluty przy użyciu tych walut za pomocą kart kredytowych i debetowych.

Dzisiejsze działania są prawdopodobnie wynikiem decyzji Clear Junction o zerwaniu więzi z giełdą.

Zdecydowaliśmy się zawiesić zarówno płatności w GBP, jak i EUR i nie będziemy już ułatwiać wpłat ani wypłat [dla Binance].

– stwierdził główny partner Binance na rynku europejskim – Clear Junction w dniu 12 lipca.

Clear Junction, firma finansowa z siedzibą w Londynie, służyła jako procesor płatności dla Binance od czerwca 2020 roku.

Problemy Binance

W zeszłym tygodniu kilka banków, w tym Barclays i Santander, zablokowało użytkownikom możliwość dokonywania płatności na rzecz Binance. Dodatkowo, Binance w zeszłym tygodniu tymczasowo wyłączył płatności SEPA.

Firma już wcześniej zablokowała wypłaty GPB za pośrednictwem Faster Payments. Miało to miejsce okokoło dnia 28 czerwca. Giełda powołała się wtedy na konserwację systemu.

Ostatnia fala ograniczeń jest prawdopodobnie wynikiem ostrzeżenia FCA, które zniechęca brytyjskie banki do współpracy z Binance.

binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.