Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 11.03.2021
 • Twitter blokuje konta krypto influencerów
  Kiedyś to YouTube blokował kryptowalutowe kanały i filmy. Wczoraj miała miejsce podobna zagrywka ze strony Twittera. Platforma bez żadnego konkretnego powodu masowo zawieszała konta powiązane z kryptowalutami.
 • Cryptiony – proste rozliczanie podatków od kryptowalut
  Polski startup Cryptiony stworzył narzędzie do rozliczania podatków od kryptowalut. Posiada ono podstawową, darmową wersję oraz płatne, zaawansowane pakiety, które możecie wykupić ze zniżką 10%, podając kod rabatowy: cryps.pl.
 • Najnowsze dzieło NFT Beepla sprzedane za prawie 70 milionów dolarów
  Aukcja popularnego artysty cyfrowego Beeple z 5000-dniowej kolekcji wyniosła 69,346,250 milionów dolarów. Zbiór dzieł zatytułowany Everydays: The First 5000 Days został nazwany „jednym z najbardziej wyjątkowych dzieł, jakie pojawiły się w historii sztuki cyfrowej”. Aby stworzyć kolekcję, Beeple codziennie przez 14 lat, począwszy od maja 2007 r., Codziennie tworzyło nowe dzieło sztuki.
 • Pierwsza nieruchomość w formie NFT
  NFT reprezentujący 50% udziałów nieruchomości został wystawiony na aukcję Mintable. Jest to pierwszy niewymienny token reprezentujący nieruchomość.
 • Korea Południowa nałoży kary na giełdy nieprzestrzegające AML
  Komisja Usług Finansowych (FSC) w Południowej Koreii ogłosiła nowe kary dla podmiotów, które nie przestrzegają zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML). Nowo ogłoszona inicjatywa wpłynie na wszystkich dostawców usług związanych z wirtualnymi aktywami, w tym na giełdy kryptowalut.
 • Liczba bankomatów Bitcoin na całym świecie przekracza 16000
  Liczba bankomatów Bitcoin na całym świecie przekroczyła 16 000. Stany Zjednoczone, Kanada i Europa stanowią lwią część wszystkich bankomatów kryptograficznych na świecie.
 • Założyciel InfoWars zgubił laptopa z 10,000 BTC
  Alex Jones, założyciel InfoWars, w niedawnym wywiadzie ujawnił, że zgubił laptopa, na którym znajdowało się 10,000 BTC. Przy obecnej cenie bitcoina przedstawiały one wartość ponad 570 mln USD.
 • Japończyk skazany na rok więzienia za uchylanie się od podatków
  56-letni mieszkaniec Komatsu w Japonii, Hideji Matsuda został skazany na rok więzienia i grzywnę w wysokości 22 milionów jenów (ponad 200,000 dolarów) za ukrywanie dochodów z transakcji kryptowalutowych.
 • BlockFi zebrał 350 milionów dolarów
  Platforma pożyczek kryptograficznych BlockFi zamknęła rundę finansowania serii D o wartości 350 milionów dolarów. Tiger Global, Bain Capital Ventures i Pomp Investments dołączyły do ​​rundy. Inwestorzy oszacowali BlockFi na 3 miliardy dolarów.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 11.03.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.