Cryptiony [kod rabatowy -10%] rozliczanie podatków od kryptowalut

Cryptiony – proste rozliczanie podatków od kryptowalut [kod rabatowy]

Michał Misiura
cryptiony to polski start up ułatwiający obliczanie podatków od kryptowalut 10% zniżki z kodem rabatowym od cryps Podatki

Polski startup Cryptiony stworzył narzędzie do rozliczania podatków od kryptowalut. Posiada ono podstawową, darmową wersję oraz płatne, zaawansowane pakiety, które możecie wykupić ze zniżką 10%, podając kod rabatowy: cryps.pl.

Rozwiązanie od Cryptiony pozwala obliczyć podatki z tytułu zbycia kryptowalut za pomocą 3 kroków. Wystarczy założyć konto, dodać integrację ze swoją giełdą i pobrać gotowy raport. Platforma umożliwia samodzielne wgranie pliku lub zaimportowanie danych bezpośrednio z platformy, na której handlujemy kryptowalutami. Jeżeli korzystamy z Binance’a, BitBay’a lub innych obsługiwanych giełd, możemy podpiąć je poprzez API.

Poza pomocą w obliczaniu podatków w okresie rozliczeń, Cryptiony udostępniają także bieżący wgląd w powstające zobowiązania. Aplikacja na bieżąco ściąga dane i przedstawia statystyki na temat wszystkich transakcji użytkownika. Dostępna w jednym miejscu historia handlu z wielu giełd, może okazać się pomocna nie tylko w optymalizacji podatkowej, ale także w efektywnym zarządzaniu swoim portfelem. Narzędzie Cryptiony udostępnia wgląd w szczegółowy raport z rozbiciem każdego zlecenia na opłatę transakcyjną, przychód oraz koszty jego uzyskania.

Zobowiązanie podatkowe zostaje wyliczone kilka chwil po dokonaniu transakcji. Raport podatkowy może zostać wyeksportowany w formacie PDF. Historia transakcji pozostaje na platformie, dzięki czemu w razie konieczności, użytkownik posiada dowody do rozliczenia podatkowego.

Giełdy obsługiwane przez Cryptiony

Cryptiony można zintegrować poprzez API lub import plików z takimi giełdami giełdami kryptowalut jak:

Jeżeli giełda, z której korzystamy nie znajduje się na tej liście, możemy wciąż używać aplikacji, wgrywając historię transakcji w pliku Excel, lub wprowadzając dane bezpośrednio na platformie.

Pakiety Cryptiony

  • darmowy – rozliczenie do 10 transakcji fiat na rok, dostęp do wszystkich funkcji i synchronizacja co 24 godziny,
  • starter – 199 złotych rocznie – rozliczenie do 300 transakcji fiat na rok, wszystkie funkcje, synchronizacja co 12 godzin,
  • pro – 599 złotych na rok – rozliczanie nieograniczonej liczby transakcji, priorytetowe wsparcie mailowe, synchronizacja co 3 godziny.

Zniżka z CrypS

Wykupując któryś z płatnych pakietów możesz skorzystać z 10% zniżki. Wystarczy, że wypełnisz pole na kod rabatowy, wpisując w nim cryps.pl

Przejdź do Cryptiony

Kod pozostaje aktywny do końca 2022 roku i można wykorzystać go nieograniczoną ilość razy.

cryptiony to polski start up ułatwiający obliczanie podatków od kryptowalut 10% zniżki z kodem rabatowym od crypsreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.