Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.05.21]
 • SpaceX przyjmuje płatność w DOGE za misję kosmiczną
  SpaceX, czyli prywatna agencja kosmiczna założona przez Elona Muska, ogłosiła, że ​​zaakceptowała płatność w dogecoinach (DOGE) od kanadyjskiej firmy Geometric Energy Corporation (GEC), aby zorganizować misję „DOGE-1”.
 • Ethereum przekracza poziom 4000 USD
  Po przekroczeniu poziomu psychologicznego wynoszącego 3000 USD tydzień temu, cena Ethereum wzrosła o kolejne 1000 USD, osiągając nowy rekord wszechczasów. Wartość ETH wzrosła łącznie o 33% w niecały tydzień.
 • NPCI nie chce zakazać kryptowalut w Indiach
  National Payments Corporation of India (NPCI) nie zamierza zablokować handlu kryptowalutami. Zamiast tego planuje pozostawić decyzję poszczególnym bankom, dzięki czemu będą one mogły określić swój własny poziom ryzyka.
 • Rari Capital padło ofiarą hakerów
  Agregator zysków oparty na Ethereum (ETH) Rari Capital został w ten weekend zaatakowany przez grupę hakerów. Według oświadczenia wydanego przez twórców projektu, w rezultacie skradziono 2600 ETH.
 • UBS szuka sposobu na zoferowanie kryptowalut zamożnym klientom
  Według raportu Bloomberga, szwajcarski gigant finansowy UBS Group jest na wczesnym etapie planowania oferowania inwestycji w kryptowaluty zamożnym klientom. Oferty inwestycyjne stanowiłyby „małą część” całkowitego majątku klientów ze względu na zmienność.
 • Brian Brooks ogłasza ekspansję Binance w USA
  Amerykański oddział giełdy kryptowalut Binance zwiększy zatrudnienie pięciokrotnie w ciągu najbliższego półtora roku. Dyrektor generalny oddziału Brian Brooks mówił o tym na Ethereal Summit. Według niego w ciągu najbliższych sześciu miesięcy firma zatrudni 75-100 osób, podwajając kadrę specjalistów. 
 • Czy BTC może osiągnąć poziom 250 tys. USD w ciągu 5 lat?
  Mark Yusko, założyciel i prezes Morgan Creek Capital Management, uważa, że w kolejnym cyklu rynkowym pod względem kapitalizacji rynkowej bitcoin może stanowić konkurencję dla złota i osiągnąć wartość ponad 200 tys. USD.
 • Karta cyfrowego juana obejmie skanowanie linii papilarnych
  Według doniesień lokalnych mediów, karta płatnicza cyfrowego juana Banku Centralnego Chin, która w przyszłości pojawi się na rynku, będzie zawierać dane biometryczne i umożliwi skanowanie linii papilarnych. Chińskie „elektroniczne płatności cyfrową walutą” (DCEP) są coraz bliżej debiutu rynkowego.
 • Giełdy kryptowalut przyciągnęły w kwietniu 530 milionów odwiedzających
  Dane zaczerpnięte z SimilarWeb pokazują, że największe na świecie giełdy kryptowalut przyciągnęły w kwietniu 530 milionów odwiedzających. Binance zwiększył swój udział w miesięcznym ruchu do 40,84%, a Coinbase osiągnął 17,65%.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.05.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.