Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.07.21]
 • Reality show chce pomóc ludziom odzyskać utracone kryptowaluty
  Program będzie skupiał się na ludziach, którzy w jakiś sposób utracili dostęp do swoich aktywów kryptograficznych i próbowali już wszystkiego, aby je odzyskać. Celem tej serii będzie pomoc uczestnikom programu odzyskać dostęp do portfeli kryptowalut, przy pomocy profesjonalistów.
 • Gryphon kupuje 7200 koparek od Bitmain
  Gryphon przeznaczył 48 milionów dolarów na zakup najnowszego zestawu sprzętu do wydobywania bitcoinów firmy Bitmain, który zostanie wydany latem.
 • UE rozważa nowe przepisy AML i restrykcyjne wytyczne
  Unia Europejska rozważa powołanie nowej agencji, której zadaniem będzie walka z praniem brudnych pieniędzy na poziomie regionalnym, a wśród jej głównych celów znajdą się zwiększone wymagania dotyczące raportowania transakcji kryptowalutowych.
 • Steve Wozniak nazywa Bitcoin cudem matematycznym
  Bitcoin przewyższa złoto, ponieważ metal szlachetny jest ograniczony i trudny do wydobycia, powiedział współzałożyciel Apple, Steve Wozniak na konferencji Talent Land Digital 2021, po czym dodał, że Bitcoin z kolei to matematyczny cud.
 • Dogecoin zyskuje 8% po kolejnym wpisie Elona Muska
  Dogecoin (DOGE) może potrzebować nowej strategii marketingowej po tym, jak ostatni chwyt reklamowy Elona Muska zwiększył jego wartość zaledwie o niecałe 8%. W czwartkowym „tweecie „Dogefather Musk przekonywał, że Dogecoin może wykonać lepszą robotę w płatnościach niż bitcoin (BTC) lub eter (ETH).
 • 93 000 oszukanych przez fałszywe aplikacje do kopania kryptowalut
  Co najmniej 93 000 osób kupiło fałszywe aplikacje do miningu kryptowalut na systemy Android – ujawnili badacze ds. cyberbezpieczeństwa z kalifornijskiej firmy Lookout. 
 • Crypto.com podpisuje umowę sponsorską z UFC
  Crypto.com rozszerzył swój zasięg marketingu sportowego i zawarł potężną umowę sponsorską z czołową organizacją mieszanych sztuk walki, Ultimate Fighting Championship (UFC).
 • Szwedzki oszust krypto skazany na 15 lat więzienia
  Roger Nils-Jonas Karlsson przyznał się do winy za oszustwa związane z papierami wartościowymi, oszustwami bankowymi i praniem brudnych pieniędzy, przez co został dziś skazany na 15 lat więzienia. Działania Szweda oszukały tysiące ofiar o wartości ponad 16 milionów dolarów: prowadził program oszustw inwestycyjnych od 2011 roku do jego aresztowania w Tajlandii. Karlsson nakłonił ofiary do zakupu udziałów w programie o nazwie „Eastern Metal Securities” za pomocą kryptowalut, takich jak BTC.
 • Czy ShibaSwap to bezpieczny DEX?
  Pomimo natychmiastowego sukcesu zdecentralizowanej giełdy ShibaSwap, pojawiły się ostrzeżenia, że dostawcy płynności wkładają kapitał w nieprzejrzysty protokół o wątpliwym bezpieczeństwie.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.07.21]
reklama
reklama