Reality show chce pomóc ludziom odzyskać utracone kryptowaluty | Wiadomości | CrypS.

Reality show chce pomóc ludziom odzyskać utracone kryptowaluty

Redaktor: Albert Czajkowski
program telewizyjny szuka ludzi, którzy utracili dostęp do swoich portfeli kryptowalut.

Nowy program telewizyjny szuka ludzi, którzy utracili dostęp do swoich portfeli kryptowalut.

Program dotyczący kryptowalut w TV

Studio produkcji telewizyjnej ITV America opublikowało informacje o castingu do nowego reality show. Program będzie skupiał się na ludziach, którzy w jakiś sposób utracili dostęp do swoich aktywów kryptograficznych i próbowali już wszystkiego, aby je odzyskać. Celem tej serii będzie pomoc uczestnikom programu odzyskać dostęp do portfeli kryptowalut, przy pomocy profesjonalistów. Nie znamy jeszcze szczegółów, jednak wiemy, że casting będzie trwał do 14 sierpnia, a poszukiwania kandydatów, będą odbywały się tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy w trakcie ogólnokrajowego poszukiwania osób, które obecnie nie mają dostępu do swoich portfeli kryptowalut i są bliscy utracenia tych środków na zawsze. Jeśli próbowałeś wszystkiego, aby przypomnieć sobie hasło, ale kończą Ci się próby podania hasła i chciałbyś skorzystać z pomocy przeszkolonych ekspertów, którzy Ci pomogą, z przyjemnością poznamy Twoją historię. – ogłosiła w zeszłym tygodniu na LinkedIn Jessica Jorgensen, dyrektor ds. rozwoju i castingu serialu w ITV America.

ITV wyprodukowała już kilka udanych seriali i programów, takich jak „Mam Talent” i „Milionerzy”. Jako nadawca skoncentrowany na rozrywce, telewizja tylko sporadycznie zajmuje się kwestiami związanymi z kryptowalutami na swojej stronie informacyjnej, ITV News. Taki krok od stacji telewizyjnej jest ciekawym rozwiązaniem w kierunku zwiększonej adopcji i dotarcia do jeszcze większej rzeszy ludzi za pomocą kablówki. Miejmy tylko nadzieję, że serial postawi aktywa kryptograficzne w dobrym świetle.

program telewizyjny szuka ludzi, którzy utracili dostęp do swoich portfeli kryptowalut.reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.