Reality show chce pomóc ludziom odzyskać utracone kryptowaluty | Wiadomości | CrypS.

Reality show chce pomóc ludziom odzyskać utracone kryptowaluty

Konrad Juszczyk
program telewizyjny szuka ludzi, którzy utracili dostęp do swoich portfeli kryptowalut.

Nowy program telewizyjny szuka ludzi, którzy utracili dostęp do swoich portfeli kryptowalut.

Program dotyczący kryptowalut w TV

Studio produkcji telewizyjnej ITV America opublikowało informacje o castingu do nowego reality show. Program będzie skupiał się na ludziach, którzy w jakiś sposób utracili dostęp do swoich aktywów kryptograficznych i próbowali już wszystkiego, aby je odzyskać. Celem tej serii będzie pomoc uczestnikom programu odzyskać dostęp do portfeli kryptowalut, przy pomocy profesjonalistów. Nie znamy jeszcze szczegółów, jednak wiemy, że casting będzie trwał do 14 sierpnia, a poszukiwania kandydatów, będą odbywały się tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy w trakcie ogólnokrajowego poszukiwania osób, które obecnie nie mają dostępu do swoich portfeli kryptowalut i są bliscy utracenia tych środków na zawsze. Jeśli próbowałeś wszystkiego, aby przypomnieć sobie hasło, ale kończą Ci się próby podania hasła i chciałbyś skorzystać z pomocy przeszkolonych ekspertów, którzy Ci pomogą, z przyjemnością poznamy Twoją historię. – ogłosiła w zeszłym tygodniu na LinkedIn Jessica Jorgensen, dyrektor ds. rozwoju i castingu serialu w ITV America.

ITV wyprodukowała już kilka udanych seriali i programów, takich jak „Mam Talent” i „Milionerzy”. Jako nadawca skoncentrowany na rozrywce, telewizja tylko sporadycznie zajmuje się kwestiami związanymi z kryptowalutami na swojej stronie informacyjnej, ITV News. Taki krok od stacji telewizyjnej jest ciekawym rozwiązaniem w kierunku zwiększonej adopcji i dotarcia do jeszcze większej rzeszy ludzi za pomocą kablówki. Miejmy tylko nadzieję, że serial postawi aktywa kryptograficzne w dobrym świetle.

program telewizyjny szuka ludzi, którzy utracili dostęp do swoich portfeli kryptowalut.
reklama
reklama