Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.12.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.12.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w kryptowalut 06.12.2021
 • Polskie dzieło sztuki w formie NFT sprzedane za ponad pół miliona złotych
  Po raz pierwszy w Polsce podczas aukcji na żywo sprzedano dzieło sztuki Pawła Kowalskiego zatytułowane „Dlaczego jest raczej coś niż nic” w formie NFT za 552 000 złotych.
 • Gracze instytucjonalni realizują zyski z kryptowalut
  Traderzy kryptowalutowi muszą mierzyć się ze spadkami, które są związane, zdaniem szefów ważnych spółek, z instytucjonalną wyprzedażą aktywów.
 • Binance chce uzyskać rejestrację w Wielkiej Brytanii
  Zgodnie ze słowami dyrektora generalnego Changpenga Zhao, giełda Binance planuje złożyć wniosek o rejestrację w brytyjskim FCA, aby stać się w pełni „uregulowaną firmą” w ciągu następnych 6-18 miesięcy.
 • Ktoś zapłacił 450 tys. dolarów za bycie sąsiadem Snoop Dogga w metaverse
  Snoop Dogg odtwarza swoją kalifornijską posiadłość w The Sandbox, zdecentralizowanej grze metaverse na Ethereum, która wczoraj wybiła pierwszą falę wirtualnych działek w „Snoopverse”. Działka obok wirtualnej wersji posiadłości Snoopa została sprzedana za blisko 71 000 SAND. Wartość tych tokenów przy obecnych cenach to około 450 000 dolarów.
 • Giełda Bitmart zhackowana na 200 mln USD
  Giełda Bitmart potwierdziła, że padła ofiarą hacku. Wczesne szacunki wskazują, że łączna skradziona kwota to około 200 milionów dolarów w różnych kryptowalutach. Sheldon Xia, założyciel i dyrektor generalny giełdy ogłosił, że firma tymczasowo zawiesiła wypłaty.
 • Problemy z opłatami za gaz nie dotyczą wyłącznie Ethereum
  Parę tygodni temu ponownie rozgorzała debata na temat wysokich opłat za gaz i użyteczności Ethereum. W tym samym czasie konkurencyjne sieci smart kontraktów, takie jak Solana i Avalanche, zyskują na popularności.
 • Indyjski Bank Kotak ogłasza współpracę z giełdą WazirX
  Główny indyjski bank komercyjny Kotak ogłosił partnerstwo z giełdą bitcoin WazirX w ramach trwających dyskusji na temat przepisów branżowych w kraju.
Podsumowanie dnia w kryptowalut 06.12.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.