Binance chce uzyskać rejestrację w Wielkiej Brytanii | Wiadomości | CrypS.

Binance chce uzyskać rejestrację w Wielkiej Brytanii

Konrad Juszczyk
Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii

Zgodnie ze słowami dyrektora generalnego Changpenga Zhao, giełda Binance planuje złożyć wniosek o rejestrację w brytyjskim FCA, aby stać się w pełni „uregulowaną firmą” w ciągu następnych 6-18 miesięcy. Warto podkreślić, że w czerwcu brytyjski regulator finansowy zabronił Binance Markets Limited prowadzenia jakiejkolwiek regulowanej działalności w kraju bez uprzedniej pisemnej zgody.

Rejestracja Binance w Wielkiej Brytanii

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak brytyjski FCA stwierdził, że Binance nie powinien działać w tym kraju, największa na świecie giełda kryptowalut poinformowała, że ​​zatrudniła nowych pracowników i planuje złożyć wniosek o zatwierdzenie przez organy regulacyjne. Dyrektor generalny Changpeng „CZ” Zhao powiedział w wywiadzie dla Sunday Telegraph, że stosunki między stronami poprawiły się od czasu zakazu w czerwcu, kiedy nastąpiła masowa represja regulacyjna dla Binance.

Zhao wskazał również, że platforma jest ponownie w pełni zaangażowana, aby przestrzegać ram regulacyjnych i jest w trakcie wielu bardzo istotnych zmian w ofercie produktów, wewnętrznych procesach i sposobie współpracy z organami regulacyjnymi. Po zatwierdzeniu przez FCA, Binance będzie w stanie legalnie oferować kontrakty terminowe i inne instrumenty pochodne.

Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii
reklama
reklama