Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.08.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.08.21]
 • Ray Dalio wybiera złoto zamiast bitcoina
  Dla miliardera Raymonda Thomasa Dalio zarządzającego funduszem hedgingowym, bitcoin jest jak cyfrowa wersja złota, jednak dyrektor inwestycyjny w Bridgewater Associates wyraźnie ceni sobie bardziej fizyczny ekwialent.
 • Amerykańska ustawa infrastrukturalna może zwiększyć dług publiczny
  Projekt amerykańskiej ustawy podatkowej, który może zaszkodzić bitcoinowi i posiadaczom kryptowalut, zdaniem Camerona Winklevossa „będzie kontynuował grabież przyszłych pokoleń”. Według nowych szacunków proponowany projekt ustawy infrastrukturalnej, który jest obecnie przedmiotem dyskusji w Waszyngtonie, spowodowałby wzrost deficytu budżetowego o kolejne ćwierć biliona dolarów.
 • Wenezuela uruchomi cyfrowy bolivar w październiku
  Wenezuela, czyli kraj zmagający się z hiperinflacją, zamierza denominować swoją walutę krajową, a także wprowadzi do obiegu cyfrową walutę banku centralnego (CBDC) już 1 października.
 • Xiaomi w Portugalii akceptuje płatności kryptowalutami
  Xiaomi nawiązał współpracę z firmą Utrust, aby umożliwić płatności w pięciu kryptowalutach (BTC, ETH, USDT, DASH, UTK).
 • Hard fork London wszedł w życie na Ethereum
  Ethereum pomyślnie wprowadziło London Hard Fork zawierający długo oczekiwaną aktualizację EIP-1559.
 • CipherTrace wypuszcza narzędzia do śledzenia Monero
  Firma CipherTrace, zajmująca się analizą blockchain, ogłosiła premierę zestawu narzędzi służących do śledzenia Monero.
 • Binance ogranicza usługi pochodne w Hongkongu
  Binance, jedna z najbardziej znanych giełd kryptograficznych na świecie, ogłosiła dzisiaj, że firma ogranicza swoją ofertę produktów pochodnych w Hongkongu.
 • Użytkownicy Coinbase mogą kupować kryptowaluty za pomocą Apple Pay
  Giełda kryptograficzna Coinbase ogłosiła w czwartek, że użytkownicy mogą teraz używać Apple Pay do kupowania aktywów kryptograficznych na swojej platformie, z integracją z Google Pay w przyszłości.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.08.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.