Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.02.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.02.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w branży kryptowalut 2 luty - cryps
  • Pierwszy etap szwajcarskiego prawa blockchain wchodzi w życie

W poniedziałek weszła w życie pierwsza część szwajcarskich przepisów dotyczących technologii blockchain. Zmiany uchwalone przez krajowy parlament we wrześniu 2020 stanowią ramy prawne dla technologii blockchain i kryptowalut.

  • Manta Network zebrała 1,1 miliona dolarów, aby stworzyć giełdę DeFi

Manta chce stworzyć automatyczną giełdę animatora rynku na Polkadot, która obejmowałaby w pełni prywatne swapy. Manta Network może być pierwszym DEX-em, który w pełni chroni swoją działalność przed wzrokiem ciekawskich. Firma zamknęła pierwszą rundę finansowania w wysokości 1,1 mln USD.

Andrew Chow ujawnił w poniedziałek lukę w oprogramowaniu Bitcoin Core – oprogramowaniu open-source, które zasila Bitcoina. Błąd, który został już naprawiony, jest znany innym deweloperom BTC i powszechnie dotyka przeglądarek internetowych. Tym razem nie wyrządził jednak żadnych szkód.

  • Giełda kryptowalut Gemini wprowadza funkcję zarabiania

Nowy program, nazwany Gemini Earn, pozwala klientom zarabiać do 7,4% rocznych odsetek od wszystkich kryptowalut obsługiwanych przez Gemini, ogłosiła dziś firma. Program jest natychmiast dostępny dla wybranych klientów Gemini, a pełne wdrożenie zaplanowano na początek lutego.

  • Górnicy BTC zarobili w styczniu ponad 1 mld USD

Według danych CoinMetrics, górnicy BTC w styczniu 2021 roku wygenerowali ponad 1,09 miliarda dolarów zysku.

  • MicroStrategy zainwestowało kolejne 10 mln USD w BTC

2 lutego dostawca oprogramowania analitycznego MicroStrategy nabył dodatkowe 295 BTC za łączną kwotę 10 mln USD.

  • 25 lat więzienia dla nielicencjonowanego operatora giełdy kryptowalut

Mieszkaniec Kalifornii wyprał 13 milionów dolarów za pomocą swojej nielicencjonowanej giełdy kryptowalut. Przestępcy grozi nawet 25 lat za kratkami.

  • OKEx doda obsługę sieci Lightning

Giełda kryptowalut OKEx ogłosiła na stronie obsługę protokołu warstwy 2 Lightning Network (LN) w celu „obniżenia opłat i przyspieszenia transakcji”.

Podsumowanie dnia w branży kryptowalut 2 luty - crypsreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.