Październikowe niedźwiedzie nastroje i duże zainteresowanie trzema nowymi kryptowalutami | Wiadomości | CrypS.

Październikowe niedźwiedzie nastroje i duże zainteresowanie trzema nowymi kryptowalutami

Partnerzy
Bear Market

Rynek kryptowalut jest niezwykle wrażliwy na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Wbrew temu, że waluty cyfrowe miały co do zasady być zdecentralizowane, ich ceny mogą zależeć np. od nastrojów inwestorów lub sytuacji na giełdzie. W poniedziałek 9 października, ceny kryptowalut zaliczyły spore spadki ze względu na eskalację konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Konflikt może mieć bezpośredni wpływ na zwiększenie inflacji w momencie, gdy dotknie on sąsiadujące kraje odpowiedzialne za produkcję ropy.

Spis treści:


Nastroje na giełdzie na początku października

Zarówno Bitcoin (BTC), jak i Ether (ETH) zaliczyły w poniedziałek niewielkie spadki, związane z ogólną sytuacją na rynku. Dodatkową przyczyną osłabienia ETH stała się niespodziewana weekendowa wyprzedaż tokenów o wartości 2,7 mln dolarów na zdecentralizowanej giełdzie Uniswap przez Fundację Ethereum.

Zwykle październik uważany był za dobry miesiąc dla kryptowalut. Zwłaszcza dla Bitcoina, który od 2010 roku odnotowywał średni wzrost ceny o 25% właśnie w październiku. W tym roku ten miesiąc może być zgoła inny i przerwać tę passę.

Przede wszystkim wzrosnąć może i tak już wysoka inflacja, ze względu na wysokie ceny ropy i ryzyko podniesienia cen. Wysoka inflacja zahamuje także ewentualne spadki stóp procentowych. Do tego dochodzi wysoka rentowność amerykańskich obligacji skarbowych. Czy zbiór wszystkich tych przypadków sprawi, że na rynku kryptowalut zapanują niedźwiedzie nastroje?

Inwestorzy mogą skłaniać się w kierunku pewniejszych, krótkoterminowych zysków, dywersyfikując swoje aktywa o najnowsze kryptowaluty dostępne w niskich, przedsprzedażowych cenach. Obecnie najczęściej wspomina się o projekcie Bitcoin Minetrix, Wall Street Memes oraz Launchpad XYZ. Zakup tokenów kryptograficznych w fazie presale ma pomóc w finansowaniu rozwoju tych projektów.

Dołączenie do przedsprzedaży w początkowej fazie pozwala zakupić tokeny w najniższej cenie i w zależności od użyteczności projektu, uzyskiwać pasywny dochód przez staking lub wykorzystywać tokeny na rozrywkę, poszerzanie wiedzy lub… wydobywanie tokenów.

Kup Bitcoin Minetrix

Wydobywanie BTC dla każdego z Bitcoin Minetrix

Trwa przedsprzedaż tokenów użytkownicy $BTCMTX, które otworzą drzwi wszystkim chętnym do rozpoczęcia wydobywania Bitcoinów w chmurze. Zebrano już 0,9 mln z oczekiwanych 1,54 mln USD pierwszej fazy przedsprzedaży, a za kilka dni nastąpi wzrost minimalnej ceny tokenów $BTCMTX, która obecnie wynosi 0,011 USD.

Nowatorskie podejście do znanego już procesu wydobywczego w chmurze i położenie sporego nacisku na bezpieczeństwo inwestorów sprawia, że wokół projektu Bitcoin Minetrix powstało wiele szumu, który może pozytywnie odbić się na wynikach presale.

BTCMTX

Wszyscy inwestorzy zainteresowani późniejszym wydobywaniem Bitcoinów w chmurze powinni zakupić tokeny $BTCMTX, zdecydować się na ich staking i zarabiać niezbywalne kredyty wydobywcze, które ulegną spaleniu po to, aby ich właściciele mogli uzyskać udział w przychodach z wydobycia Bitcoinów przez Bitcoin Minetrix.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na staking swoich tokenów będą także otrzymywać dodatkowe nagrody w postaci tokenów $BTCMTX – przeznaczono na to sporą część podaży kryptowaluty.

Nad transparentnością i uczciwością całego procesu wydobycia dbają inteligentne kontrakty, których podstawą jest zdecentralizowany łańcuch bloków Ethereum. Sami użytkownicy nie muszą martwić się ani brakiem specjalistycznej wiedzy, ani koniecznością inwestowania w wysokiej klasy sprzęt. 

Po publicznej premierze platformy Stake-to-Mine nastąpi uruchomienie stacjonarnego i mobilnego pulpitu nawigacyjnego, rozpocznie się spalanie pierwszych kredytów wydobywczych, a pierwsze BTC zostaną przelane do portfeli inwestorów. Przez cały czas prowadzony będzie intensywny marketing oraz współprace z influencerami, dzięki którym o projekcie ma być głośno.

Kup Bitcoin Minetrix

Mocny debiut tokenów Wall Street Memes

Wall Street Memes to projekt, który początkowo skupiał się na tworzeniu zabawnych memów nawiązujących do świata finansów i biznesu. Twórcy platformy z memami szybko zdecydowali się jednak zmonetyzować swoją popularność, tworząc w 2021 r. kolekcję NFT, która wyprzedała się z mniej niż 30 minut.

W połowie 2023 r. rozpoczęto przedsprzedaż natywnych tokenów platformy, które nie tylko miały wspomagać jej rozwój, ale także dawać użytkownikom szansę uzyskiwania pasywnego dochodu za pomocą stakingu, czyli przechowywania zakupionych monet w portfelu i zdobywania za to nagród, w postaci kolejnych tokenów.

Receptą na sukces miała być w tym przypadku silna i zgrana społeczność fanów, stanowiąca ponad milionnftową społeczność, zebraną na różnych kanałach w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki zaangażowaniu grupy wiernych użytkowników, przedsprzedaż tokenów zakończyła się niebywałym sukcesem i zebraniem aż 25 mln dolarów.

Nadal można zakupić tokeny Wall Street Memes, między innymi na wielu zdecentralizowanych giełdach, na których ostatnio miała swoją premierę moneta $WSM. Obecnie za jednego tokena trzeba zapłacić 0,045 dolara. Pojawianie się na kolejnych giełdach CEX może pozytywnie wpłynąć na cenę WSM i zwiększenie rozpoznawalności monety.

Launchpad xyz pozwoli lepiej zrozumieć skomplikowany świat kryptowalut

Zadanie, jakie postawiła przed sobą platforma Launchpad xyz jest niezwykle ambitne. Ten innowacyjny projekt ma pomagać inwestorom w znajdowaniu kolejnych, potencjalnie zyskownych okazji inwestycyjnych. Docelowo, Launchpad xyz ma stać się miejscem, które będzie podpowiadać, jakie transakcje mają szansę nawet na 10-krotny zwrot.

Launchpad xyz ma także zwiększyć zainteresowanie ​​Web3 i przedstawić je w maksymalnie uproszczony sposób. Dzięki środowisku handlowym stworzonym w Web3, każdy, nawet początkujący inwestor uzyska równe szanse na wejście do gry, z dużą wiedzą i stałą dostępnością aktualnych danych. Dzięki wskazówkom i kursom, początkujący inwestorzy poznają najważniejsze metody podejmowania decyzji transakcyjnych.

LPX

Projekt czerpie także z możliwości, jaką daje sztuczna inteligencja. Użytkownicy będą mogli tworzyć własne modele językowe, dekodować zasoby cyfrowe i zdobywać ważne spostrzeżenia. To kolejny krok do tego, aby lepiej rozumieć dostępne dane i podejmować świadome decyzje.

Natywny token projektu $LPX można kupić już teraz z 14% bonusem w niskiej cenie 0,0455 USD. Projekt zebrał już ponad 1,8 mln dolarów. Zgodnie z mapą drogową projektu początkowo tokeny będą uruchamiane na wewnętrznej giełdzie Launchpad, a po uruchomieniu platformy token pojawi się na giełdach CEX.

Kup Launchpad XYZ

Czy trzy nowe kryptowaluty zwrócą uwagę inwestorów?

Pojawianie się nowych projektów kryptowalutowych o różnorodnej użyteczności zwraca uwagę tych traderów, którzy chcą zdywersyfikować swoje inwestycje o nowe, zwykle bardzo tanie tokeny.

Niezależnie od tego, czy celem inwestora jest uzyskanie kolejnego źródła pasywnego dochodu dzięki opcji stakingu, przeznaczenie tokenów na handel po prawdopodobnym wzroście cen po premierach na giełdach lub wykorzystanie do grania w ulubione gry, poszerzanie wiedzy lub wydobywanie Bitcoinów, możliwość wspierania nowych projektów pozwala odejść od niepewności, której nie brakuje na rynku kryptowalut.

Czy październik 2023 przełamie wieloletni trend i stanie się wyjątkowy, jeśli chodzi o dominację niedźwiedzich nastrojów? Aktualne nastroje wydają się potwierdzać tę tezę. Szansą na nowe źródło zysków mogą stać się kończąca się przedsprzedaż Launchpad xyz, Bitcoin Minetrix oraz Wall Street Memes, w ramach których można jeszcze nabyć nowe tokeny w wyjątkowo niskich cenach.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Bear Marketreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.