Poznajcie Launchpad.xyz. Narzędzie analizujące kryptowaluty, które zarabia półtora miliona dolarów | Wiadomości | CrypS.

Poznajcie Launchpad.xyz. Narzędzie analizujące kryptowaluty, które zarabia półtora miliona dolarów

Autor: Partnerzy

Launchpad.xyz to nowe narzędzie analizujące kryptowaluty, oparte na sztucznej inteligencji, który jest w stanie przewidzieć krótką pozycję na bitcoina na poziomie 28 000 dolarów. Jego przedsprzedaż zarobiła już półtora miliona dolarów.


Sztuczna inteligencja to jedno z najnowszych i najciekawszych technologii, o której od roku w internecie nie przestaje być głośno. Świat Web3 i kryptowalut to gałąź rynku, która jeszcze bardziej niż inne postanowiła wykorzystać narzędzia sztucznej inteligencji. Z uwagi na niepewną naturę rynku kryptowalut, wszelkie zautomatyzowane narzędzia mogą służyć inwestorom do lepszego przewidywania ruchów cenowych aktywów.

W ostatnich miesiącach sztuczna inteligencja objawiła się wielu inwestorom kryptowalut jako doskonałe narzędzie, które można wykorzystać do polepszenia swojego statusu na rynku kryptowalut i dokonywania lepszych inwestycji. Udowodniono, że pozbawione ludzkich odruchów strachu przed ryzykiem czy stratą pieniędzy, boty tradingowe i predykcyjne są zdolne do podejmowania dobrych (bo dokładnie wykalkulowanych) decyzji tradingowych. 

Podczas zeszłorocznego i tegorocznego ”boomu” sztucznej inteligencji w świecie Web3 powstało wiele projektów wykorzystujących tę technologię bądź skupiających się na niej, stosując ją zarówno w przypadku NTF, jak i kryptowalut.

Doskonałym narzędziem zaprojektowanym tak, aby skupić wszystkie wytyczne skomplikowanego świata Web3 w jednym miejscu, jest nowy projekt Launchpad.xyz, którego natywne tokeny LPX można zakupić w przedsprzedaży.

Kup $LPX

Przedsprzedaż Launchpad.xyz przekracza próg półtora miliona dolarów

Web3, królestwo nowoczesnych technologii i kryptowalut, to miejsce pełne możliwości i innowacji. Jednakże, dla początkujących inwestorów, może to wydawać się ono labiryntem zawiłych zasad i niezrozumiałego języka. Launchpad.xyz to projekt, który odmienia i demokratyzuje uczestnictwo w Web3. To więcej niż tylko kryptowaluta, to platforma, która otwiera przed wami drzwi do świata kryptowalut, NFT, analityki oraz inteligentnych rynków.

Trading Launchpad.xyz

Launchpad.xyz to stworzony przez zespół specjalistów panel służący do łatwego poruszania się w świecie Web3. Natywny token portalu to $LPX – nie jest to kolejna kryptowaluta nie mająca głębszego celu, a zaledwie wierzchołek góry lodowej prawdziwego ekosystemu Web3.

Interaktywny interfejs, który jest główną osią projektu Launchpad.xyz pozwala nawigować poprzez Web3 przez z łatwością i zrozumieniem. Dzięki Launchpad.xyz użytkownicy odkryją pojęcia takie jak aktywa ułamkowe, zdecentralizowany handel tokenami, ICO czy metawersum. To miejsce, które czyni Web3 bardziej przystępnym i atrakcyjnym dla wszystkich: nowicjuszy oraz doświadczonych inwestorów.

Kup $LPX

Launchpad.xyz przewiduje shorta na BTC po 28 000 dolarów

Mimo, że token $LPX znajduje się jeszcze w fazie przedsprzedaży, jego twórcy chętnie dzielą się przewidywaniami sztucznej inteligencji, którą stworzyli na kanale projektu na Telegramie. Nasi eksperci dotarli do kanału Launchpad.xyz, gdzie użytkownicy zostali powiadomieni o zmianie najnowszej prognozie oprogramowania. 

Wykres
Miesięczny wykres ceny bitcoina (Źródło: CoinMarketCap)

 

Po słabym miesiącu, kiedy jego cena tkwiła w granicach poziomu 25 tys. dolarów, wraz z początkiem października (zwanego popularnie ”Uptober” z uwagi na wzrost cen kryptowalut), bitcoin urósł, przekraczając próg aż 28 000 dolarów. 

Narzędzia predykcyjne Launchpadu wykryły możliwy wzrost bitcoina do poziomu 28 000 i wiele dni przed skokiem cenowym, sugerując swoim użytkownikom, aby sprzedać bitcoina podczas tzw. ”krótkiej pozycji” na poziomie 28 000 dolarów, z uwagi na fakt, że później cena ma znów gwałtownie spaść. 

Taki rozwój wydarzeń przyczynił się do wzbogacenia wielu użytkowników korzystających z Telegrama usługi. Bez wątpienia podkreśla to fakt, że Launchpad.xyz to narzędzie godne zaufania i projekt, który w nadchodzących miesiącach z całą pewnością wywoła wiele szumu w świecie Web3.

Kup $LPX

Jak kupić tokeny Launchpad.xyz ($LPX)?

Aby zacząć posługiwać się portalem Launchpad.xyz należy zakupić natywne tokeny $LPX w przedsprzedaży. Ta okazała się jedną z najlepiej przyjętych w świecie kryptowalut w 2023 roku, zarabiając oszałamiającą sumę ponad 1.8 miliona dolarów zaledwie w parę miesięcy. Jako że ta suma zbliża się wielkimi krokami do ostatecznej kwoty potrzebnej do zakończenia przedsprzedaży, inwestorzy chcący zakupić tokeny w korzystnej cenie nie mają czasu do stracenia. 

Aby rozpocząć inwestycję w Launchpad.xyz, potrzebujesz portfela kryptowalutowego obsługującego USDT lub Ethereum. Jednym z polecanych portfeli dla początkujących inwestorów jest MetaMask. 

Jest to intuicyjny w obsłudze portfel, który działa na smartfonach z systemem iOS i Android, a także jako wtyczka do przeglądarek takich jak Chrome, Brave, Edge i Firefox. Po pobraniu i zainstalowaniu MetaMask, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby założyć konto.

Po założeniu portfela MetaMask, możesz dodać do niego tokeny kryptowalutowe, takie jak ether lub USDT. Posiadanie tych tokenów w portfelu umożliwi ci późniejszą wymianę ich na tokeny LPX.

Po przelaniu kryptowaluty na swój portfel MetaMask, możesz podłączyć go do przedsprzedaży Launchpad.xyz. Na stronie głównej Launchpad.xyz znajdziesz przycisk “Connect Wallet” po prawej stronie. Kliknij ten przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby potwierdzić połączenie za pomocą portfela MetaMask.

Następnie otwórz okno przedsprzedaży na stronie Launchpad.xyz. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz użyć do inwestycji, oraz wprowadź żądaną kwotę. Okno przedsprzedaży pokaże ci ekwiwalent tej kwoty w tokenach LPX. Pamiętaj, że cena będzie zależała od etapu przedsprzedaży, więc im wcześniejszy etap, tym niższa cena.

Po wybraniu odpowiedniej kwoty, potwierdź płatność za pomocą portfela MetaMask. Po zakończeniu przedsprzedaży, będziesz mógł odwiedzić stronę Launchpad.xyz, aby odebrać zamówione tokeny LPX.

Kup $LPX


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.