Nowa kampania od giełdy Bitget z okazji piłkarskich mistrzostw Europy. Do zgarnięcia 150 000 USDT | Wiadomości | CrypS.

Nowa kampania od giełdy Bitget z okazji piłkarskich mistrzostw Europy. Do zgarnięcia 150 000 USDT

Partnerzy
Bitget soccer

Bitget, jedna z wiodących giełd kryptowalut i firma Web3, ogłasza nową kampanię łączącą kryptowaluty ze światem piłki nożnej z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy UEFA.


Kampania, zaplanowana na okres od 8 maja o godz. 12:00 do 12 czerwca o godz. 19:59 (UTC+2), obejmuje szereg działań z łączną pulą nagród o wartości 150 000 USDT.

Bitget organizuje kampanię z okazji piłkarskiego EURO 2024

Kampania podzielona jest na dwie części. Po pierwsze, klienci mogą wziąć udział w losowaniu, dokonując wpłat netto i wykonując różne zadania. Daje im to szansę na zakręcenie kołem i wygranie popularnych tokenów, takich jak PEPE, WIF, DOGE, a nawet specjalnego merchandisingu stworzonego na tę okazję.

Ponadto wyzwanie tradingowe oferują szansę na zdobycie części z większej puli nagród poprzez zaangażowanie się w różne działania handlowe. Dystrybucja nagród opiera się na całkowitej liczbie zgromadzonych kredytów w porównaniu z innymi uczestnikami na koniec kampanii.

Cieszymy się, że możemy uruchomić kampanię piłkarską krypto na Bitget, podkreślając naszą chęć dalszego łączenia tego rynku i sportu w celu napędzania masowej adopcji cyfrowych aktywów i technologii blockchain. Bitget doświadcza ciągłego wzrostu od ostatnich kilku lat i niedawno osiągnął kamień milowy w postaci 25 milionów użytkowników na całym świecie. Wydarzenie to jest sposobem na podziękowanie naszej tętniącej życiem społeczności za zaufanie, jednocześnie dając im możliwość dalszego odkrywania świata krypto. Zapewniając dużą różnorodność opcji na platformie, chcemy, aby zdecentralizowane finanse były dostępne dla każdego

– komentuje Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget.

Ale związek ze sportem nie kończy się na tym. Bitget uczestniczy również w transformacji branży sportowej poprzez partnerstwo z globalnymi drużynami i wydarzeniami sportowymi. ​W 2022 r. Bitget ogłosił partnerstwo z Lionelem Messim, kultowym argentyńskim piłkarzem i zdobywcą rekordowej liczby siedmiu nagród Złotej Piłki.

Dzięki temu partnerstwu Bitget daje fanom Messiego wyjątkową okazję do poznania Web 3.0 i potencjału handlu krypto na giełdzie. Tego rodzaju sponsoring i partnerstwa pomogły podnieść świadomość na temat technologii blockchain i jego potencjału w zakresie transformacji branży sportowej.

Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć tutaj.

Informacje o Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych. Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget soccerreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.