Bitget rozpoczyna wspólną kampanię reklamową z Lionelem Messim | Wiadomości | CrypS.

Bitget rozpoczyna wspólną kampanię reklamową z Lionelem Messim

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
messi

Giełda kryptowalut Bitget ogłosiła serię działań marketingowych z udziałem Lionela Messiego. Pierwszy filmik, The Perfect 10/10, w którym wystąpił argentyński piłkarz, uzyskał 3,4 mln wyświetleń na Youtube.


Po rozpoczęciu mundialu Bitget opublikował drugi filmik – #Makeitcount – i zapowiedział serię konkursów z nagrodami do 1 mln BGB, a także pamiątkami z autografami Messiego.

Według dyrektora zarządzającego Bitget – Gracie Chen, współpraca z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie ma na celu przywrócenie zaufania publicznego do branży kryptowalut:

Upadek kilku dużych firm negatywnie wpłynął na nastroje. Wierzymy w przyszłość kryptowalut i kontynuujemy inwestycje w ekosystem nawet w trudnych czasach. Partnerstwo z największym piłkarzem wszechczasów inspiruje nas do lepszego działania, a Mistrzostwa Świata to idealny moment, aby przypomnieć sobie o znaczeniu budowania solidnego produktu.”

Czym jest Bitget?

Bitget to giełda kryptowalut do handlu spot i futures, copy tradingu, a także transakcji OTC i P2P. Platforma obsługuje ponad 2 miliony użytkowników z 50 krajów. Według CoinMarketCap, średni dzienny wolumen obrotu na rynku spot Bitget przekracza 500 milionów dolarów.

W listopadzie platforma uruchomiła szereg inicjatyw mających na celu wsparcie społeczności: otworzyła fundusz w wysokości 5 milionów dolarów, aby pomóc poszkodowanym użytkownikom FTX oraz zwiększyła fundusz ochrony traderów do 300 milionów dolarów.

W zeszłym tygodniu Bitget ogłosił rejestrację na Seszelach i plan zwiększenia kadry o 50%, do 1200 pracowników.

messireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.