Najlepsze kryptowaluty poniżej 1 dolara. Mało znane tokeny na Coinbase, które są warte uwagi | Wiadomości | CrypS.

Najlepsze kryptowaluty poniżej 1 dolara. Mało znane tokeny na Coinbase, które są warte uwagi

Reklama
W co inwestować poza bitcoinem

Inwestowanie w kryptowaluty już dawno wdarło się do mainstreamu. Często nie jest to już “zabawa” w spekulacje, a poważny biznes. Wartość rynku kryptowalut to sporo ponad 2,5 biliona dolarów, a stale rosnąca popularność handlu krypto sprawia, że w tym roku poziom ten powinien przekroczyć barierę 3 bilionów. 


Osoby, które wyszły na rynek wiele lat temu, doskonale wiedzą, jak się po nim poruszać. Potrafią zarabiać na tokenach, których początkujący inwestorzy w ogóle nie biorą pod uwagę. Doświadczeni traderzy nie kierują się aktualną ceną tokenów, a trendami i analizą rynku. Jednak ci, którzy dopiero próbują swoich sił w zarabianiu i najczęściej nie posiadają dużych środków na start, muszą podejść do inwestowania nieco inaczej. 

Jak? Najlepiej wypróbować najtańsze kryptowaluty. Na rynku nie brakuje kryptowalut, które można kupić poniżej 1 dolara, a ich potencjał wzrostowy jest imponujący. W tym artykule przyjrzymy się mało znanym tokenom dostępnym na Coinbase, na które warto zwrócić uwagę i które nie wymagają od inwestorów dużych środków na start. 

Sprawdź, w jakie kryptowaluty poniżej 1 dolara warto zainwestować!

Token MATH

Token MATH został wprowadzony na rynek 22 października 2019 roku. Jest to token typu ERC-20, który umożliwia zarabianie choćby poprzez stake’owanie. Token powiązany jest z platformą MATH, która została założona została w 2018 roku. Obejmuje ona kilka aplikacji, w tym na przykład Math Wallet. Choć MATH jest na rynku już od wielu lat, to właśnie teraz przeżywa drugą młodość. 

Po długim okresie stagnacji, w ostatnim miesiącu cena MATH poszybowała do góry. W ciągu minionych 24 godzin wartość tokena wzrosła o 99,05%, a w ciągu ostatnich siedmiu dni aż o 237,80%. Aktualna cena tokena MATH wynosi 2,49 zł przy 24-godzinnym wolumenie obrotu równym 298,93 mln zł. Wartość tokena wyraźnie idzie do góry, a jego cena w dalszym ciągu jest o 80,73% niższa od historycznego maksimum wynoszącego 12,90 zł. 

Velodrome Finance

Token VELO powiązany z Velodrome Finance to kolejna kryptowaluta, która przeżywa ostatnio lepsze czasy i przykuwa uwagę inwestorów poszukujących tanich okazji do ulokowania środków.

Velodrome Finance to rozwiązanie AMM nowej generacji, które łączy w sobie najlepsze rozwiązania Curve, Convex i Uniswap, zaprojektowane tak, aby służyć jako centralne centrum płynności firmy Optimism.

Aktualnie za jednego tokena VELO zapłacimy zaledwie 0,95 zł przy 24-godzinnym wolumenie obrotu równym 50,43 mln zł. Obecnie token Velodrome Finance jest wyceniany o 37,66% niżej od historycznego maksimum wynoszącego 1,52 zł. W ostatnim tygodniu token złapał lekką zadyszkę, dlatego właśnie teraz może być łakomym kąskiem. Trend wzrostowy VELO utrzymuje już od ponad miesiąca. W tym okresie jego cena wzrosła o ponad 140%

Token TrueFi

Token projektu TrueFi – TRU – to obecnie jedna z najciekawszych kryptowalut dostępnych na Coinbase, którą kupimy poniżej 1 dolara. Aktualna cena tokena TRU wynosi 0,53 zł przy 24-godzinnym wolumenie obrotu równym 73,20 mln zł.

Obecnie kryptowaluta od TrueFi jest wyceniana aż o 85,5% niżej od historycznego maksimum wynoszącego 3,66 zł. Jak widzisz token ma spore pole do popisu, a w ciągu ostatnich trzydziestu dniu jego cena wzrosła o 61,65%.

Jeśli szukasz tokena, który jest bardzo tani i do tego ma spory potencjał do wzrostu, to TRU jest zdecydowanie jednym z tych, na który warto zwrócić uwagę w najbliższych dniach i tygodniach.

Civic (CVC)

Civic to innowacyjne rozwiązanie do zarządzania tożsamością oparte na blockchainie. Platforma zapewnia użytkownikom większą kontrolę nad ich danymi osobowymi, jednocześnie umożliwiając im dostęp do szerokiej gamy usług bez konieczności udostępniania nadmiernej ilości danych osobowych.

Ekosystem Civic oparty jest o token CVC, który dostępny jest także do handlu na Coinbase i aktualnie jest bardzo gorącym kąskiem.

Obecnie za jeden token CVC zapłacimy jedynie 0,76 zł. To ponad 88,26% mniej od historycznego maksimum wynoszącego 6,51 zł. W ciągu ostatniego miesiąca cena tokena wzrosła o 0,20 zł, czyli o 36,26%, a więc potencjał do wzrostów ciągle jest bardzo duży.

Tanie kryptowaluty

Token $DOGEVERSE

Wszystkie wymienione wyżej tokeny w ciągu ostatniego miesiąca zyskiwały na wartości, jednak jeśli szukasz prawdziwej okazji do zainwestowania w projekt o ogromnym potencjalne na wielkie zyski, to skieruj swoją uwagę na token $DOGEVERSE

$DOGEVERSE dostępny jest w przedsprzedaży i aktualnie jego cena wynosi zaledwie $0,000291. To prawdziwa okazja, tym bardziej że cena tokena będzie rosnąć na każdym etapie przedsprzedaży.

A zainteresowanie tokenem jest ogromne. W ciągu kilku pierwszych dni twórcy projektu zebrali już blisko okrągły milion dolarów. Warto wejść w projekt na wczesnym etapie choćby ze względu na staking. Obecnie roczna stopa zwrotu APY szacowana jest na ponad 8000%, natomiast wraz z upływem czasu wskaźnik ten szybko będzie spadał.

Oczekuje się, że tokeny $DOGEVERSE zaliczą duży wzrost także po wejściu na giełdę. Wzrosty na poziomie nawet kilkuset procent nie powinny być zaskoczeniem, zwłaszcza że token oparty jest na wielu łańcuchach, co ułatwia do niego dostęp. Ważny będzie także szum medialny wokół projektu, który może dodatkowo wspomóc jego rozwój.

Projektowi powinna także sprzyjać popularność Dogecoina. Optymistyczne prognozy dotyczące Dogecoina wynikają głównie z przewidywań dotyczących jego potencjalnego zastosowania, na przykład jako środek płatniczy za samochody elektryczne Tesli.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

W co inwestować poza bitcoinemreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.