Gnosis [GNO] | Kurs - Cena, Wykres, Przelicznik, Kupno, Informacje | CrypS.

Gnosis

#91 GNO
$261.72 -0.48%
All Time High (ATH)
$1,088.87
16.11.2021
Market Cap
$677.74 M -0.48%
Rank 91 / 3,712
Wolumen (24h)
$2.5 M -0.48%
654 BTC
Podaż obiegowa
2589588
Max 3000000

Wykres Gnosis - Kurs GNO

Przelicznik GNO

GNO
Gnosis [GNO]
USA
USD
Polska
PLN

Gnosis - FAQ

Co to jest Gnosis (GNO)?

Kto jest założycielem Gnosis?

Co czyni Gnosis (GNO) unikalnym?

Jak zabezpieczona jest sieć Gnosis?

Gdzie można kupić Gnosis (GNO)?

Kryptowaluta Gnosis - Informacje

Czym jest Gnosis (GNO)?

Gnosis to otwartoźródłowa, zdecentralizowana platforma rynku prognoz oparta na blockchainie Ethereum. Umożliwia użytkownikom tworzenie rynków, na których mogą spekulować na temat dowolnego zdarzenia lub dowolnego wyniku. Wykorzystanie protokołu Ethereum gwarantuje bezpieczny i transparentny ekosystem. Gnosis dąży do zmiany paradygmatu, dostarczając najbardziej efektywne na świecie narzędzie do prognozowania i ustanawiając globalny standard dla rynków prognoz.

Kluczowe punkty:

  • Gnosis to otwartoźródłowa, zdecentralizowana platforma rynku prognoz na Ethereum.
  • Zmierza do stworzenia najbardziej efektywnego narzędzia do prognozowania na świecie.
  • Umożliwia tworzenie rynków spekulacyjnych na dowolne zdarzenie lub wynik.

Jak działa Gnosis (GNO)?

Gnosis oferuje trzy główne produkty dla użytkowników GNO, które wykorzystują trzy oddzielne warstwy do zapewnienia odpowiedniego doświadczenia użytkownikom. Są to Warstwa Rdzenia Gnosis, Warstwa Usług Gnosis i Warstwa Aplikacji Gnosis. Każda z nich pełni ważną rolę w ekosystemie, dostarczając odpowiednie narzędzia dla twórców rynków i spekulantów.

Apollo Network, rynek prognoz Gnosis, umożliwia użytkownikom tworzenie rynków dla dowolnego zdarzenia arbitralnego, gdzie użytkownicy mogą kupować i sprzedawać pozycje, spekulując na temat wyniku. Kiedy zdarzenie zostaje sfinalizowane, tokeny reprezentujące finalny wynik otrzymują pełną wartość zakładów, podczas gdy reszta tokenów staje się bezwartościowa.

Kto jest założycielem Gnosis?

Gnosis zostało założone w 2015 roku przez Martina Koppelmana i Stefana George’a pod marką ConsenSys, studia produkcyjnego Ethereum. W kwietniu 2017 roku, Gnosis uzyskało finansowanie i stało się niezależną firmą z siedzibą na Gibraltarze. Aktualnie zespół Gnosis liczy ponad 50 członków na całym świecie i utrzymuje główne centrum rozwoju w Berlinie.

Czym wyróżnia się Gnosis (GNO)?

Gnosis oferuje unikalne produkty i narzędzia dla entuzjastów blockchaina. Narzędzia rynku prognoz umożliwiają każdemu korzystanie z dostosowanych aplikacji prognozujących, które pozwalają na handel dowolnym zdarzeniem arbitralnym. Gnosis oferuje również zdecentralizowaną giełdę i Gnosis Safe, bezpieczny sposób zarządzania cyfrowymi aktywami. Dzięki trzem interoperacyjnym liniom produktów w połączeniu z aktywnym globalnym zespołem, Gnosis wyróżnia się na tle mniej ugruntowanych konkurentów.

Jak zabezpieczona jest sieć Gnosis (GNO)?

Platforma Gnosis korzysta z serii inteligentnych kontraktów zbudowanych na platformie Ethereum. Ponieważ inteligentne kontrakty są hostowane w sieci Ethereum, podstawowe zabezpieczenia są również obsługiwane przez węzły i górniki, którzy zabezpieczają sieć Ethereum za pomocą Proof-of-Work. Platforma Gnosis regularnie przeprowadza audyty, aby upewnić się, że kod w ich inteligentnych kontraktach jest aktualny, bezpieczny i zgodny z obecną strukturą Ethereum.

Jak korzystać z Gnosis (GNO)?

Gnosis oferuje swoim użytkownikom szereg różnorodnych narzędzi, od rynku prognoz Apollo, poprzez zdecentralizowaną giełdę Dutchx, aż po bezpieczny portfel wielopodpisowy Gnosis Safe. Wszystkie te narzędzia są dostępne dla użytkowników i są zintegrowane z ekosystemem Gnosis, umożliwiając tworzenie rynków, handel tokenami oraz bezpieczne przechowywanie i zarządzanie aktywami cyfrowymi.

Gnosis Giełdy - gdzie kupić

# Źródło Zakup

Gnosis - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię
GNO $261.72 -0.48%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.