Konferencja Next Block Expo już 15-16 maja w Warszawie! | Wiadomości | CrypS.

Konferencja Next Block Expo już 15-16 maja w Warszawie!

Partnerzy
Next Block Expo 2024

Już  w przyszłym tygodniu, w dniach 15-16 maja na terenie Multikina w warszawskich Złotych Tarasach, odbędzie się czwarta edycja konferencji Next Block Expo. Wydarzenie będzie głównym punktem programu Polish Blockchain Week, podczas którego stolica Polski stanie się epicentrum innowacji w Europie!


NBX zgromadzi ponad 2000 entuzjastów branży Web3, aż 120 cenionych prelegentów oraz ponad 30 marek, startupów i projektów Web3. W tym gronie znajdą się między innymi Elympics, partner strategiczny wydarzenia, a także Kaspa, Kanga, ICP, TON, Cube, Only Best Miners, Ari10, Cashify, Ludo, AML Incubator i wiele innych.

Dlaczego warto być na NBX 2024?

NBX Warsaw 2024 zaprezentuje kompleksowy program prelekcji, wzbogacony o angażujące panele dyskusyjne i warsztaty na trzech różnych scenach. Uczestnicy mogą spodziewać się dogłębnych dyskusji na temat DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments, Security i Marketing.

Wśród zagranicznych prelegentów pojawią się takie nazwiska, jak:

Robby Young and Yat Siu (Animoca Brands), Inal Kardanov (TON), Shai Wyborski (Kaspa), Miko Matsumura (gumi Cryptos Capital), Dr. Florian Zawodsky (Ernst & Young), João Leite (Poolside & Polkastarter) oraz Nick Spanos (Bitcoin Center NYC).

Scena dla developerów we współpracy z Degen House, będzie gościć prelegentów z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych projektów w web3 dając wiedzę, oraz umożliwiając nawiązywanie cennych kontaktów.

Ostatnia scena jest ukłonem w stronę polskiej społeczności. Odbędą się tam prelekcje oraz panele dyskusyjne organizowane przez największe lokalne społeczności. Zaproszeni zostaną znani influencerzy z branży kryptowalut, aktywiści oraz deweloperzy. Będą to między innymi Kryptoekipa, Hajsoholicy, Mike Satoshi, Kamil Predecki i wielu innych. Na scenie pojawi się również kontrowersyjny spekulant Rafał Zaorski.

Side Eventy, Atrakcje & Polish Blockchain Week

 Oprócz licznych side eventów i wydarzeń organizowanych przez partnerów i sponsorów NBX w ramach Polish Blockchain Week, na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. teleturnieje z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów czy konkursy.

Kalendarz wydarzeń dostępny jest na stronie inicjatywy Polish Blockchain Week.

NBX Awards

Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się ceremonia wręczenia Nagród NBX. Uczestnicy będą mogli wybrać w drodze głosowania najlepsze projekty w 7 kategoriach.

O Next Block Expo

Next Block Expo (NBX) to europejski festiwal blockchain to jedna z największych europejskich konferencji poświęconych sektorowi Web3, osadzonych w sercu europejskich stolic Web3: Berlinie i Warszawie.

NBX łączy w sobie unikalną mieszankę ekspertów, developerów, inwestorów, traderów i regulatorów w jednym miejscu, tworząc niepowtarzalne możliwości networkingowe.

Next Block Expo 2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.