Jasna strona blockchain [krypto-prasówka 28.01] | Wiadomości | CrypS.

Jasna strona blockchain [krypto-prasówka 28.01]

Michał Misiura
pozytywna krypto-prasówka Krypto-prasówka

Witamy w kolejnym zbiorze ciekawostek i pozytywnych informacji związanych z rynkiem kryptowalut i technologią blockchain. Dziś opowiemy o wiadomościach na Etherscanie, krypto-regulacjach w Omanie oraz nowym sponsorze reprezentacji Argentyny w piłce nożnej.

Tesla trzyma bitcoiny

Najnowszy raport kwartalny Tesli ujawnił, że spółka Elona Muska posiada wciąż 1260 bitcoinów. Ich bilans nie zmienił się od sprzedaży 10% zasobów, do której doszło w pierwszej połowie zeszłego roku. Bitcoiny w posiadaniu Tesli mają obecnie wartość $....

CrypS: Tesla nie sprzedała Bitcoina

Wiadomości na Etherescanie

Etherescan, służący do eksploracji blockchaina Ethereum, ogłosił dodanie nowej funkcji „Blockscan Chat”. Usługa umożliwia wysyłanie błyskawicznych wiadomości pomiędzy właścicielami adresów ETH. Może przydać się podczas transakcji (np. kupna NFT) oraz do wysyłania powiadomień przez hakerów w białych kapeluszach.

Cointelegraph: Etherescan adds new messaging feature for anons: 'Blockscan Chat’

Oman ureguluje rynek krypto

Organ nadzoru finansowego Omanu, Capital Markets Authority (CMA), zmierza w kierunku uregulowania rynku kryptowalut. Urząd ogłosił przetarg dla firm, które wezmą udział w opracowywaniu zmian oraz przeszkolą jego pracowników. Chętni mogą zgłaszać się do 23 marca 2022.

News.bitcoin: Oman Invites Bids From Firms Interested in Creating Regulatory Framework for Virtual Assets

Binance sponsoruje Argentynę

Największa giełda kryptowalut na świecie podpisała umowę z Argentyńskim Związkiem Piłki Nożnej (AFA). Binance będzie głównym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej. Partnerstwo może mieć pozytywny wpływ nie tylko zwiększając rozpoznawalność samej giełdy, ale także rynku kryptowalut.

CrypS: Binance została nowym globalnym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej

Zdjęcia profilowe NFT

Twitter uruchomił funkcję zdjęcia profilowego NFT dla subskrybentów swojej rozszerzonej wersji Blue. Posiadacze unikalnych grafik mogą połączyć je ze swoim kontem uzyskując dowód autentyczności. Zdjęcie profilowe NFT będzie miało sześciokątny kształt, w przeciwieństwie do zwykłych okrągłych profilówek.

CrypS: Twitter uruchomił funkcję zdjęć profilowych w NFT

pozytywna krypto-prasówka
reklama
reklama