Jasna strona blockchain [krypto-prasówka 19.11] | Wiadomości | CrypS.

Jasna strona blockchain [krypto-prasówka 19.11]

Michał Misiura
pozytywna krypto-prasówka

Witamy w kolejnym zbiorze ciekawostek i pozytywnych informacji związanych z rynkiem kryptowalut i technologią blockchain

Bitcoin Taproot wchodzi w życie

14 listopada po ponad 4 latach bez żadnych zmian, doszło do długo oczekiwanej aktualizacji sieci bitcoina. Taproot poprawi wydajność oraz prywatność transakcji i stanowi kamień milowy dla rozwoju sieci, kładąc fundamenty pod DeFi.

Cryps: Aktualizacja Taproot weszła w życie

Gry na blockchainie

Według niedawnego sondażu 58% twórców gier wideo ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii korzysta z technologii blockchain. 47% z nich wdrożyło w swoich projektach rozwiązania oparte na tokenach NFT. Zdecydowana większość firm z branży zamierza iść coraz mocniej w tym kierunku.

CryptoPotato: 60% of Video Game Developers Are Already Using Blockchain: Research

14-letnia twórczyni NFT

14-letnia Abigail ze Stanów Zjednoczonych stworzyła kolekcję 8000 grafik NFT i zarobiła na niej ponad 1 mln dolarów w jeden dzień. Projekt o nazwie Belugies przedstawia wieloryby z losową konfiguracją 167 akcesoriów. W wybiciu tokenów nastolatce pomógł jej starszy brat, trader na rynku kryptowalut.

Forklog: 14-летняя художница из США за 10 часов заработала свыше $1 млн на NFT

Crypto.com Arena

Giełda Crypto.com kupiła prawa do nazwy jednego z najbardziej znanych obiektów sportowo-rozrywkowych w USA – Staples Center w Los Angeles. Transakcja za 700 mln USD pomoże w promocji platformy i branży kryptowalut, przy okazji wydarzeń takich jak wręczenie nagród Grammy i Igrzyska Olimpijskie w 2028 roku.

Cryps: Crypto.com płaci 700 mln USD za zmianę nazwy hali Staples Center w Los Angeles

Blockchain w podróżach

Oparta na Ethereum, zdecentralizowana platforma do rezerwacji biletów i podróżniczych programów lojalnościowych nawiązała współpracę z największą amerykańską linią lotniczą American Airlines. To kolejny przykład postępującej adopcji technologii blockchain.

Cointelegraph: American Airlines partners with decentralized travel market Winding Tree

pozytywna krypto-prasówkareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.