Gwiazda memecoinów rozpoczyna miesiąc od nowego ATH! Kurs wystrzelił o 236% i zaraz przebije 1 USD | Wiadomości | CrypS.

Gwiazda memecoinów rozpoczyna miesiąc od nowego ATH! Kurs wystrzelił o 236% i zaraz przebije 1 USD

Filip Dzięciołowski
Dogwifcoin (wif)

Jeden z najpopularniejszych memecoinów z ekosystemu Solany, jakim jest uroczy piesek w kapeluszu, czyli dogwifcoin (WIF), pnie się na swoim wykresie cenowym i jest coraz bliżej przebicia poziomu 1 dolara. Dziś token ten zaliczył swoje nowe ATH.


  • Memecoin, który zadebiutował na rynku kryptowalut pod koniec listopada 2023, zdaniem wielu obserwatorów ma szansę na przebicie sukcesu jego starczego brata, czyli BONK,
  • Cena dogwifcoina (WIF) w ciągu tygodnia wzrosła o o 236%,
  • Jednym z czynników, który mógł doprowadzić do wybicia ceny tego tokena, była informacja o jego listingu na popularnej platformie tradingowej Robinhood.

Znów jest głośno o psie w kapeluszu

WIF kolejny raz w ostatnich miesiącach dokonuje niesamowitego rajdu na swoim wykresie cenowym i zdobywa coraz większy rozgłos w społeczności kryptowalut. Jego ostatnie dokonania okazały się aż na tyle spektakularne, że zainteresował się nim współzałożyciel i były dyrektor generalny giełdy BitMEX, czyli Arthur Hayes.

Ceniony trader, znany ze swoich opiniotwórczych felietonów dot. światowej ekonomii, ale i kryptowalutowych prognoz, był pod takim wrażeniem dynamiki ceny tokena z wizerunku psa w kapeluszu, że aż poświęcił mu chwilę na X. Hayes nie krył, że ostatnie ruchy WIF są godne podziwu.

Ten wybijany na blockchainy Solany memecoin zaliczył pod koniec zeszłego roku naprawdę dobry start skacząc o 227 000% w ciągu pierwszego miesiąca od pojawienia się na rynku. Wiele osób spekuluje do dziś, że jest on w stanie odnieść większy sukces niż BONK, który i obecnie może poszczycić się świetnymi wynikami.

W momencie pisania tego artykułu cena dogwifcoin (WIF) wynosi 0,97 dolarów, co jest równoznaczne z osiągnięciem nowego ATH. W ciągu ostatnich 7 dni kryptowaluta skoczyła o 236% i zdobyła kapitalizację rynkową na poziomie 972 604 750 dolarów.

WIF
Wykres cenowy WIF. Źródło: TradingView

Wzrosty są oczywiście napędzane poprzez byczy krajobraz, jakiego doświadcza rynek bitcoina, ale tutaj możemy także wskazać na ogłoszenie, że WIF otrzymał wsparcie od topowej platformy tradingowej, jaką jest Robinhood.

Dogwifcoin (wif)reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.