Floki Inu oficjalną formą płatności na AliExpress | Wiadomości | CrypS.

Floki Inu oficjalną formą płatności na AliExpress

Patryk Chodyniecki

Zespół stojący za projektem Floki Inu (FLOKI) otrzymał doskonałą wiadomość. Udało się wynegocjować umowę, dzięki której popularna memiczna kryptowaluta zostanie zaakceptowana jako środek płatniczy na AliExpress, czyli popularnej platformie zakupów online.


Dzięki nowemu partnerstwu, użytkownicy FLOKI mogą używać kryptowaluty do dokonywania zakupów na AliExpress, nadając tokenowi nowe, bardzo silne zastosowanie. Chociaż zakupy cyfrowymi aktywami zawsze były łatwe i wyjątkowo praktyczne ze względu na niskie opłaty i szybki czas przetwarzania, to wiele dużych platform zakupowych nadal jest niechętnych do ich wdrażania. AliExpress natomiast zrobiło duży krok w nowoczesnych formach płatności, dodając płatności we Floki Inu. Takie wydarzenie z pewnością  przyciągnie użytkowników kryptowalut, którzy wcześniej nie korzystali z tej platformy.

Symbioza kryptowalut i e-commerce

Nowe połączenie będzie również niezmiernie ważne dla posiadaczy FLOKI, którzy teraz mogą przeglądać szeroką gamę przedmiotów oferowanych przez platformę zakupową. To działanie prawdopodobnie przyczyni się do zwiększenia adopcji FLOKI wśród regularnych użytkowników, i pomoże zniwelować przepaść między światami fizycznymi i cyfrowymi. Co więcej, użytkownicy będą mogli odczuć siłę swoich posiadanych memicznych kryptowalut Floki, po tym jak aktywa te pozwolą im na zakup realnych towarów.

Oprócz możliwości używania FLOKI jako metody płatności, ci, którzy z niej skorzystają, otrzymają również unikalny bonus w postaci tokenów SHOP. Innymi słowy, użytkownicy AliExpress, którzy płacą FLOKI, będą mogli zarabiać pieniądze, jednocześnie je wydając. To z pewnością zachęci ludzi do wypróbowania zakupów z Floki Inu.

Kurs Floki Inu zareagował na dobre wieści 

Powiązanie memicznej kryptowaluty z AliExpress doprowadziło do wzrostu jej kursu. FLOKI wzrosło z $0,00003099 do oporu na poziomie $0,0000325. Obroty Floki wyraźnie pokazują zwiększone użycie tej kryptowaluty. W ciągu ostatnich 24 godzin obrót zwiększył się o ponad 15% i wynosił 26,8 miliona dolarów, co jest najwyższą wartością, jaką token widział w ciągu ostatnich 7 dni.

Floki
Wykres cenowy FLOKI/USD. Źródło: TradingView.com

Kolejny krok dla sektora kryptowalut

To znaczący krok dla Floki Inu oraz AliExpress, a kooperacja ta stanowi również ważny postęp dla całego sektora kryptowalut, jak również dla branży e-commerce. Otworzy to nowe kanały dla adopcji cyfrowych monet, pokaże potencjał użycia tej klasy aktywów w zakupach online i zainspiruje inne podobne platformy do zrobienia tego samego. Podczas gdy niektóre platformy mogą podążać za korzyściami, które ich użytkownicy uzyskują dokonując zakupów za pomocą krypto, to powiedzmy sobie szczerze – niektórzy wdrożą płatności w kryptowalutach, by nie być w tyle konkurencji, którą jest AliExpress. 
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.