Floki ogłasza przełomowe partnerstwo! Kurs tokena rośnie | Wiadomości | CrypS.

Floki ogłasza przełomowe partnerstwo! Kurs tokena rośnie

Karolina Kropopek
Floki Inu

Wirtualna waluta Floki (FLOKI) ogłosiła, że wraz ze swoim siostrzanym projektem TokenFi (TOKEN) zostanie oficjalnym partnerem nadchodzących Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, które odbędą się w Korei Południowej.


  • Wydarzenie, którego partnerami będą FLOKI i TOKEN, odbędzie się w dniach 27-31 marca br. Jego przewidywana widownia to 450 milionów widzów,
  • Udział wspomnianego projektu kryptowalutowego w takich wydarzeniach z pewnością może zwiększyć jego rozpoznawalność wśród szerszej społeczności

Floki pojawi się na Mistrzostwach Świata w tenisie stołowym

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami FLOKI wraz ze swoim siostrzanym projektem TOKEN dotrze do szerokiej widowni aż 450 milionów potencjalnych odbiorców. Wszystko to za sprawą najnowszego partnerstwa sportowego. Taka współpraca bez wątpienia wnosi tę wirtualną walutę na nowy poziom rozpoznawalności. 

Należy przypomnieć, że Floki już wcześniej był partnerem World Table Tennis podczas wydarzeń w Busan i Frankfurcie. Widoczność na Mistrzostwach Świata w tenisie stołowym organizowanych w Korei Południowej wydaje się pokazywać, iż memecoin ten podwaja swoje partnerstwa związane ze sportem. 

Azja na przykład uwielbia tenis stołowy – jest to tam jeden z najpopularniejszych sportów. W samych Chinach 241 milionów ludzi naprawdę się tym interesuje. Ponieważ wielu z tych fanów jest młodych i prawdopodobnie otwartych na nowe technologie, takie jak kryptowaluty, współpraca z takimi wydarzeniami jest dla Floki mądrym posunięciem.

Obok warto mieć na uwadze również, iż Floki nawiązał także współpracę z dużymi firmami w innych światowych sportach, takich jak krykiet

Reakcja kursu FLOKI

Obecnie wirtualna waluta przynależna do projektu Floki handluje w pobliżu 0,000222 dol. za monetę. W ciągu ostatnich 24 godzin wzrosła ona o ponad 22%.  Z kapitalizacją rynkowa przekraczająca 2,12 mld dol. zajmuje ona 57 pozycję w rankingu największych kryptowalutowych projektów. 

Floki
Kurs FLOKI/USDT. Źródło: tradingview.com

Jeżeli chodzi o same memecoiny, FLOKI plasuje się na 5 pozycji. Najbliższą konkurencję stanowią dla niego dogwifhat (WIF) i pepe (PEPE)

Floki Inureklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.