Elon Musk chce, aby McDonalds zaakceptował Dogecoina | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk chce, aby McDonalds zaakceptował Dogecoina

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
dogecoin największą kryptowalutą pow po bitcoinie
W tym artykule:

Elon Musk, drugi najbogatszy człowiek na ziemi, jest wielkim fanem Dogecoina (DOGE). Często wyraża swoją miłość do kryptowaluty na Twitterze – platformie, którą przejął w październiku. Ostatnio jednak zamilkł, aż do teraz.


McDonalds i DOGE

McDonalds opublikował wczoraj tweeta o treści ”co mnie ominęło”. Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, odpowiedziała “mnóstwo zielonych świec””. Musk z kolei na tweeta znanej sieci fast food odpowiedział: ”oh hi lol”.

Użytkownik Twittera wyciągnął z archiwum Muska tweet, w którym ten stwierdził, że zjadłby Happy Meal w telewizji, gdyby McDonalds zaczął akceptować Dogecoin jako środek płatniczy. Musk został zapytany, czy ta oferta jest nadal aktualna, na co odpowiedział “100%”.

Po złożeniu tej propozycji McDonalds stwierdził: ”Tylko jeśli Tesla zacznie akceptować Grimacecoin”. Co ciekawe, “Grimacecoin” nawet nie istniał. Oportuniści stworzyli jednak w bardzo krótkim czasie monetę o takiej nazwie, która szybko wzrosła o 285 000%.

McDonalds memem krypto?

McDonalds jest w pewnym stopniu częścią społeczności bitcoina (BTC) i kryptowalut. Wśród bitcoinowców powszechne jest mówienie o pracy w sieci fast foodów w czasach spadków.

Firma zatem z pewną regularnością celuje w członków społeczności w swoich tweetach. W ten sposób tworzy sobie darmową reklamę. Niemniej jednak oprócz memicznych tweetów międzynarodowa korporacja nie wykazała jeszcze żadnego zaangażowania w świat kryptowalut.

dogecoin największą kryptowalutą pow po bitcoinie

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.