ChatGPT podał zaskakujące prognozy cen Dogecoina i Shiba Inu. Pozytywnie ocenił także wzrost WSM | Wiadomości | CrypS.

ChatGPT podał zaskakujące prognozy cen Dogecoina i Shiba Inu. Pozytywnie ocenił także wzrost WSM

Autor: Partnerzy
Redaktor: Albert Czajkowski
Shiba Inu

ChatGPT to obecnie jedno z chętniej cytowanych źródeł, jeśli chodzi o prognozy cen kryptowalut. Opinie i analizy wydawane przez sztuczną inteligencję budowane na podstawie powszechnie dostępnych danych, mogą dostarczyć nowych spostrzeżeń inwestorom na całym świecie. Szczególną uwagę przykuła prognoza ChatGPT dla dwóch popularnych kryptowaluty $DOGE i $SHIB. Jej wyniki mocno zaskoczyły traderów i pozwoliły na nowo ocenić opłacalność swoich aktywów. ChatGPT zwrócił uwagę na jednego z najnowszych memecoinów na rynku Wall Street Memes ($WSM), podkreślając jego spore szanse na dalszy wzrost po zakończonej już przedsprzedaży.

Spis treści:


Niska cena DOGE to cisza przed burzą?

Ostatnie miesiące nie są dla Dogecoin łaskawe – po spadku cen wartość monety pozostaje względnie stabilna, jednak wciąż na niższym poziomie niż zwykle. Mimo to ChatGPT pozytywnie patrzy w przyszłość i spodziewa się wzrostu wartości DOGE w nadchodzących miesiącach.

Kurs dogecoina
Źródło: Coinmarketcap

W lipcu cena DOGE wzrosła o 15% po doniesieniach, że 13 lipca Ripple uzyskał częściowe zwycięstwo w batalii prawnej z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Po osiągnięciu szczytowej wartości na poziomie 0,083 USD w dniu 25 lipca, cena DOGE spadła i obecnie wynosi 0,059 USD. Wokół monety zrobiło się ciszej także w mediach społecznościowych, jednej z głównych sił napędowych dla wartości tej kryptowaluty.

Próżno szukać także nowych komentarzy Elona Muska, który jest uważany za najbardziej znanego zwolennika monety $DOGE. Musk nie wspominał ostatnio o Dogecoinie na swoim koncie X, usuwając kolejne źródło szumu, który wcześniej podnosił wartość monety.

Jednak w obliczu tego kryzysu ChatGPT przedstawił ostrożnie optymistyczną prognozę ceny DOGE na koniec roku sugerując, że Dogecoin może osiągnąć poziom od 0,10 do 0,15 USD do końca 2023 roku, co stanowi wzrost o ponad 100% w stosunku do obecnej ceny.

Aby tak się stało powinny jednak zostać spełnione różne kryteria, najlepiej wszystkie w tym samym czasie – nawiązanie nowych partnerstw, znaczące odbicie w całym świecie kryptowalut, silne poparcie DOGE przez krypto celebrytę. Poparcie Elona Muska dla DOGE nie wydaje się słabnąć, jednak kolejne komentarze potentata wywołują coraz mniejszy wpływ na ostateczną wycenę monety. 

Kup Wall Street Memes

Czy Shiba Inu odbije po premierze Shibarium?

Inspiracją dla powstania monety Shiba Inu na rynek stał się spektakularny sukces Dogecoina, który pomimo braku jakiejkolwiek użyteczności i opierania się wyłącznie na prześmiewczym podejściu do kryptowalut, szybko podbił serca traderów.

Moneta $SHIB miała się stać „zabójcą Dogecoina”, do czego ostatecznie nie doszło, jednak aktualnie Shiba Inu depcze po piętach monecie DOGE i jest obecnie drugim, najpopularniejszym memecoinem po Dogecoinie.

O Shiba Inu zrobiło się jednak wyjątkowo głośno za sprawą Shibarium. Shibarium to uruchomiony w połowie sierpnia 2023 r. nowy blockchain składający się z dwóch warstw, bazujący na architekturze Ethereum. Shibarium ma zapewniać użytkownikom dostęp do tańszych szybszych i bardziej skalowalnych transakcji. Dodatkowo w Shibarium można będzie tworzyć zdecentralizowane aplikacje i inteligentne kontrakty wykorzystując język Solidity.

kurs Shiba Inu
Źródło: Coinmarketcap

Potencjał Shibarium ożywił zainteresowanie monetą Shiba Inu, która na początku roku odnotowała spadek wolumenu obrotu. Szum wokół kryptowaluty odnotował także ChatGPT, który przedstawił optymistyczne prognozy dla $SHIB do końca roku.

ChatGPT przewiduje, że do końca 2023 roku SHIB może osiągnąć poziom od 0,000015 do 0,000020 dolara, co oznacza znaczący wzrost w stosunku do obecnej ceny 0,000006916 dolara (stan na 9 października 2023 r.).

Wall Street Memes – nowy gracz na scenie zauważony przez ChatGPT

ChatGPT optymistycznie ocenia potencjał wzrostu kolejnej monety memowej, Wall Street Memes, której w przedsprzedaży udało się zebrać rekordowe 25 milionów dolarów. Spory szum wokół tej kryptowaluty powstał praktycznie od razu po rozpoczęciu presale.

WSM
Źródło: Coinmarketcap

Twórcy Wall Street Memes czerpią inspirację z legendarnej społeczności WallStreetBets, wprowadzając prześmiewcze memy o tematyce finansowej do świata kryptowalut. Dużą siłą stojącą za projektem jest ponad milionowa społeczność na różnych kanałach w mediach społecznościowych.

Biorąc pod uwagę udany start na giełdzie i mocne podstawy tokenomiki projektu, ChatGPT spodziewa się znacznego wzrostu kursu $WSM w ciągu najbliższych pięciu miesięcy przed końcem 2023 roku.

Praktycznie od razu po premierze kryptowaluta Wall Street Memes zyskała popularność w mediach społecznościowych i na platformach DEX. Po zakończeniu przedsprzedaży pod koniec września, $WSM pojawił się na wielu popularnych giełdach, w tym na HTX i OKX. Debiuty na kolejnych zdecentralizowanych giełdach mogą pozytywnie wpłynąć na rozpoznawalność i wzrost ceny dla WSM.

ChatGPT prognozuje, że do końca roku cena $WSM może osiągnąć poziom od 0,06 do 0,09 dolarów, co oznacza wzrost spory wzrost w porównaniu z aktualną ceną 0,03654 USD. Ponieważ szum wokół $WSM nie wykazuje oznak słabnięcia, token ten niewątpliwie będzie wart uwagi.

Kup Wall Street Memes

Czy warto inwestować w Wall Street Memes?

Wall Street Memes, podobnie jak inne memecoiny, jest jednym z najbardziej zmiennych rodzajów kryptowalut. Ceny takich walut mogą rosnąć i spadać praktycznie z godziny na godzinę. Wall Street Memes to jednak jeden z tych projektów kryptowalutowych, wokół których było najwięcej szumu w 2023 roku. Inwestowanie w monety WSM jest jedną z opcji na zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego wyłącznie po szeroko zakrojonej analizie.

Wall Street Memes zalicza kolejne debiuty na zdecentralizowanych giełdach, jednak w porównaniu ze szczytem ceny przypadającym na 30 września 2023 r. (0,75 USD) po niecałych dwóch tygodniach cena spadła o 50%. Doskonale obrazuje to fakt, jak ryzykowne jest inwestowanie w memecoiny oraz jak szybko może zmienić się kierunek cen dla dowolnej z monet.

Projekt Wall Street Memes zachęca do dalszych inwestycji oferując hojne Airdropy o wartości nawet 50 tysięcy dolarów (pula jest rozdzielana na pięciu zwycięzców). Dodatkowo regularnie publikowane są nowe analizy ekspertów i influencerów związanych ze światem kryptowalut, które mają dodatkowo mobilizować odbiorców do zapoznania się z ofertą $WSM.

Kup Wall Street Memes

Czy optymistyczne prognozy ChatGPT się spełniają?

ChatGPT nie podaje konkretnych odpowiedzi mogących zachęcać do zakupu lub sprzedaży Dogecoin, Shiba Inu lub Wall Street Memes. Zamiast tego nie zapomina regularnie podkreślać, że rynek kryptowalut może charakteryzować się dużą zmiennością, dlatego należy inwestować tylko tyle, ile jest się w stanie spłacić. Dokonanie własnych analiz przed rozpoczęciem inwestycji pozwala lepiej zrozumieć ile można stracić, szczególnie w przypadku tak ryzykownych memecoinów.

Jeszcze w tym roku Dogecoin, Shiba Inu i Wall Street Memes mogą dostarczyć traderom wielu niespodzianek. Szczególnie WSM, po debiucie na kolejnych zdecentralizowanych giełdach i położeniu dodatkowego nacisku na promowanie kryptowaluty wśród influencerów może zyskać nowe grono inwestorów i ustabilizować swoją pozycję na rynku.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Shiba Inureklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.