Brazzers tworzy własny metaverse | Wiadomości | CrypS.

Brazzers tworzy własny metaverse

Dawid Kucharczyk
brazzers metaverse

Kanadyjskie studio filmów dla dorosłych Brazzers uruchomi własny metaverse. Tak wynika z najnowszego wpisu firmy na Twitterze.


Nowa platforma joi.city da fanom 18+ możliwość tworzenia i interakcji z treściami cyfrowymi. Na platformie dostępne będą takie narzędzia jak czat głosowy i VR. Każdy użytkownik będzie mógł kupować, sprzedawać i oglądać treści cyfrowe na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Firma sugeruje rejestrację już teraz, aby uzyskać unikalny dostęp do testów beta, zniżek i limitowanych przedmiotów w przyszłości.

Szybki rozwój metaverse

Metaverse rozwija się ostatnio coraz szybciej. Japońskie firmy technologiczne Fujitsu i Mitsubishi planują stworzenie „strefy ekonomicznej metaverse”, fundusz venture capital Pantera Capital zainwestował 10 milionów dolarów w grę wirtualnego świata, a gigant płatniczy Mastercard wprowadzi kryptopłatności w DeFi i metaverse.

Swój własny świat w walentynki uruchomiła nawet Paris Hilton – Parisland. Pomysł był zasadniczo randkowym VR działającym podobnie jak randkowe reality show.

Każda z osób otrzymała pięciu potencjalnych partnerów. Następnie musieli oni wykonywać zadania, takie jak wybór obrączek, ratowanie rozbitka czy flirtowanie z innymi zawodnikami. Za wykonywanie tych zadań, użytkownicy otrzymywali niewymienne tokeny (NFT), SAND i specjalne odznaki fanów.

Z kolei Nokia w celu zbadania metaverse uruchomiła dwa laboratoria. Jedno z nich ma siedzibę w Sydney, a drugie w Dortmundzie. W tych ośrodkach powstał mini browar, a pracownicy obu laboratoriów wspólnie pracują nad opanowaniem sztuki przyrządzania chmielowego napoju.

brazzers metaversereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.