Paris Hilton stworzyła metaverse na Walentynki | Wiadomości | CrypS.

Paris Hilton stworzyła metaverse na Walentynki

Redakcja
Apple

Paris Hilton uważa, że metaverse jest idealnym miejscem do świętowania prawdziwej miłości podczas Walentynek. Wczoraj ogłosiła na Twitterze, że stworzy “Parisland” we współpracy z The Sandbox (SAND).


Pomysł jest zasadniczo randkowym VR działającym podobnie jak randowe reality show. Projekt wystartuje 13 lutego, dzień przed Walentynkami i będzie można w nim “poszukać miłości” aż do 13 marca.

Każda z osób otrzyma pięciu potencjalnych partnerów. Następnie będą oni musieli wykonywać zadania, takie jak wybór obrączek, ratowanie rozbitka czy flirtowanie z innymi zawodnikami. Za wykonywanie tych zadań, użytkownicy mogą otrzymać niewymienne tokeny (NFT), SAND i specjalne odznaki fanów.

Parisland powstał we współpracy z należącą do Hilton firmą 11:11 Media. Cynthia Miller, lider strategii web3 i metaverse spółki, ma nadzieję, że użytkownicy będą mogli nawiązać prawdziwe romantyczne znajomości.

Sandbox i Arabia Saudyjska

The Sandbox kilka dni temu podpisał też memorandum z Arabią Saudyjską, aby współpracować przy budowaniu różnych projektów metaverse. Dokładne szczegóły nie zostały jednak ujawnione.

Należy jednak pamiętać, że memorandum nie musi być prawnie wiążące. Wskazuje raczej na zamiar dwóch stron do zawarcia w przyszłości szerszego porozumienia.

Applereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.