Binance x Ethena! Do zgarnięcia 300 000 tokenów ENA | Wiadomości | CrypS.

Binance x Ethena! Do zgarnięcia 300 000 tokenów ENA

Filip Dzięciołowski
Binance Ethena

Giełda kryptowalut Binance ogłasza kolejny konkurs dla swoich użytkowników, którzy działają na rynku kontraktów terminowych. Przy okazji platforma chce zachęcić nowe osoby do stosowania metody copy tradingu. 


  • Do 12 kwietnia na giełdzie Binance trwa promocja, w ramach której można otrzymać vounchery z puli 300 000 sztuk tokena ENA,
  • Zarejestrowani użytkownicy, którzy pomyślnie przeszli weryfikację KYC, mają do wyboru aż 3 warianty promocyjne dot. handlu na platformie futures.
  • Wszystkie szczegóły dot. najnowszej promocji znajdziesz w tym miejscu.

Handluj kontraktami futures i zgarniaj tokeny ENA

Na rynku cyfrowych aktywów pojawił się niedawno nowy gracz, który już od początku swojej działalności przejawia spore aspiracje do tego, by stać się topowym projektem z uznaną renomą. Chodzi o Ethenę, czyli protokół z sektora zdecentralizowanych finansów (DeFi), który wypuścił niedawno swojego stablecoina USDe. W ich potencjał m.in. bardzo mocno wierzy Arthur Hayes i wróży temu projektowi wiele sukcesów.

Wsparcie dla jego natywnego tokena – ENA – okazała również największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu handlowego, czyli Binance. W ramach tego do 12 kwietnia na jej platformie kontraktów terminowych trwa konkurs, w którym możemy zgarnąć trochę tych tokenów w trzech różnych kategoriach.

Poniżej przedstawiamy każdy z dostępnych wariantów:

Promocja A – w tym przypadku użytkownicy Binance muszą rozpocząć handel kontraktami futures USDⓈ-M, by zawalczyć o daną partię tokenów z puli 140 000 ENA. Nagrody będą im wypłacane w voucherach tokenowych.

Jakie zadanie stoi przed traderami? Muszą oni odnotować na swoim koncie wolumen handlowy na kontraktach futures USDⓈ-M, którego łączna wartość będzie wynosić co najmniej 2000 USDT. Wynik ten powinien pochodzić z okresu trwania promocji, w tym wypadku od 3 do 12 kwietnia. 

Całkowita pula nagród za spełnienie ww. wymagań wynosi 140 000 tokenów ENA. Niżej znajduje się tabela przedstawiająca ich podział w zależności od zajętego miejsca:

Binance promocja

Promocja B – działaj z pomocą bota handlowego na rynku futures grid na kontrakcie perpetual ENA USDⓈ-M. Ta opcja promocyjna opiera się na następujących zasadach:

Pierwsze 2000 osób, które dokonają rejestracji udziału w promocji i uruchomią swojego bota handlowego Futures Grid na kontrakcie perpetual USDⓈ-M ENA, który następnie wygeneruje w ich imieniu wolumen handlowy o równowartości ponad 100 USDT w czasie trwania promocji, otrzyma po voucherze tokenowym o wartości 30 ENA. Do zgarnięcia są tokeny z puli 60 000 ENA.

Czym są kontrakty terminowe na Binance? Sprawdź nasz poradnik dla traderów

Promocja C – dokonaj swojej pierwszej transakcji z użyciem copy tradingu!

Wszyscy użytkownicy Binance Futures, którzy dotąd nie korzystali z funkcji copy tradingu na tej platformie, muszą przeprowadzić w tym trybie transakcje opiewające na kwotę minimum 100 USDT.

Dodatkowo, są oni zobowiązani do utrzymania co najmniej jednego aktywnego portfela copy tradingowego dla kontraktów terminowych przez co najmniej pięć dni w okresie promocji. Takie osoby mogą zawalczyć o część puli składającej się z 100 000 ENA.

Binance Ethena

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące całości promocji od Binance znajdziesz w tym miejscu.

Binance Ethenareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.