TecraCoin Smart Deposit - Czyli staking z Tecra | CrypS.

TecraCoin Smart Deposit – Czyli staking z Tecra

3 min
Albert Czajkowski

sejf staking Blockchain

W portfelu mobilnym TCR Wallet pojawiła się nowa aktualizacja. Na czym ona polega i co mogą zyskać posiadacze TecraCoin? Polska spółka blockchainowa Tecra uruchomiła nową usługę – algorytm stakingowy dedykowany dla posiadaczy kryptowaluty TecraCoin (TCR), którzy pragną zoptymalizować zgromadzony kapitał poprzez deponowanie środków TCR na koncie. TecraCoin Smart Deposit jest również dla tych, którzy są gotowi na długoterminowe inwestycje z gwarantowaną stopą zwrotu.

Zakładając Smart Deposit otrzymasz bonusy w postaci dodatkowych coinów, które będą przelewane na Twoje konto po zakończeniu usługi. Wysokość bonusu zależeć będzie od ilości TCR, które dany użytkownik umieścił w Smart Depozycie oraz od czasu jego trwania. Ponadto, liczba TCR przeznaczona na wypłatę nagród jest systematycznie zwiększana wraz z generowaniem nowych bloków.

Depozyty nie są jedyną nowością oferowaną przez Tecrę – TCR już niedługo wchodzi na jedną z największych giełd kryptowalut Hotbit. Ponadto, autorską kryptowalutę spółki można będzie wykorzystywać na platformie tokenizacyjnej Tecra Space, jak i zdecentralizowanej giełdzie aktywów cyfrowych DEX.

Do uruchomienia depozytu niezbędne jest zainstalowanie aplikacji oraz skonfigurowanie własnego TCR Wallet. Funkcja założenia oraz symulacji usługi Smart Deposit dostępna jest aktualnie jedynie dla użytkowników posiadających minimum 50 TCR (w docelowej jej wersji dla każdego).

Czym jest staking?

Staking to prosty sposób dla posiadaczy kryptowalut, aby otrzymywać dochód pasywny. Sam staking polega na przechowywaniu środków na portfelu kryptowalutowym w celu zapewnienia stabilności i prawidłowego funkcjonowania danej sieci blockchain. Jest to szczególnie korzystne dla inwestorów indywidualnych, ponieważ za przechowywanie środków w swoich portfelach otrzymują oni dodatkowe coiny. Firmy oferują tę usługę jako swojego rodzaju nagrodę za dodatkowe zabezpieczenie, którą dają osoby przechowujące ich walutę. Ponadto, proces stakingu długofalowo wpływa na systematyczny wzrost wartości coina.

Jak korzystać z TecraCoin Smart Deposit?

Proces tworzenia Smart Depozytu jest niezwykle prosty.

  1. Uruchom swoją aplikację mobilną TCR Wallet (upewniając się, że masz pobraną najnowszą aktualizację aplikacji);
  2. Wybierz ilość TCR do zdeponowania oraz rodzaj depozytu (dzielą się one głównie ze względu na preferowaną długość trwania usługi).
  3. Następnie przeczytaj i zaakceptuj Regulamin, naciśnij “Inwestuj” – i gotowe. Możesz cieszyć się zyskiem z bezpiecznego przechowywania swoich TecraCoinów.

Co wyróżnia TecraCoin Smart Deposit?

Najważniejszy jest dla nas komfort naszych użytkowników, dlatego też wszystkie środki zdeponowane przez klienta nadal zostają w jego portfelu. Ponadto, w każdej chwili można zrezygnować z usługi, a zysk ze zwrotu jest ustalony przed zawarciem umowy i nie będzie podlegał zmianom. – mówi nam Przemysław Karda, prezes spółki Tecra.

Tym, co wyróżnia usługę Tecry na tle konkurencji, są dosyć wysokie odsetki, które otrzymuje użytkownik. W początkowym okresie ROI może sięgać nawet 40%, jednak z czasem będzie ono spadać. Aktualne stawki można zobaczyć po zalogowaniu się do aplikacji.

Poniżej przykładowe stawki z dnia publikacji artykułu:

tecra staking roi

Zgodnie z długoterminowym modelem biznesowym spółki Tecra, inwestycje użytkowników będą charakteryzowały się stabilnym zwrotem kapitału wyrażonym w Tecra Coinach.

Dla potencjalnych inwestorów, którzy nie są jeszcze przekonani co do przydatności tej usługi, spółka uruchomiła możliwość depozytu “overnight” (na jeden dzień), aby mogli przekonać się o jej skuteczności.

Czym jest Tecra?

Skupiając się na aktywach cyfrowych, Tecra tworzy trzy główne projekty składające się na autorski ekosystem – własną kryptowalutę TecraCoin, platformę tokenizacyjną Tecra Space oraz jedną z pierwszych zdecentralizowanych giełd na świecie, Tecra DEX, która aktualnie jest w procesie tworzenia.

tecra space, dex, coin

Obecnie najnowszym produktem spółki na rynku jest Tecra Space, czyli wersja BETA platformy tokenizacyjnej działającej na zasadzie szeroko pojętego crowdfundingu, czyli finansowania społecznego. Tecra Space skupia się na inwestycjach w projekty hi-tech, które są kompatybilne z wizją tworzenia zrównoważonego środowiska. Spółka jednak nie ogranicza się wyłącznie do zaawansowanych technologii i otwarta jest na różnego rodzaju kreatywne pomysły. Twórcy zachęcani są do zgłaszania swoich projektów za pomocą prostego formularza na stronie, o czym pisaliśmy kilka dni temu.

Kierunek DeFi

Projekty Tecry zmierzają w stronę zdecentralizowanych finansów, najszybciej rozwijającego się sektora w obszarze kryptowalut. DeFi oznacza nieograniczony geograficznie dostęp do usług finansowych i wiąże się z implementacją technologii blockchain, kryptowalut oraz inteligentnych kontraktów w procesie dostarczania usług finansowych. W przypadku Tecra Space, posiadanie TCR umożliwia partycypację w projektach na platformie. W docelowej wersji platformy, TecraCoiny można będzie wymieniać na tokeny projektów na Tecra DEX w zdecentralizowany sposób. W procesie inwestycyjnym będzie uczestniczył Stablecoin Tecra.

O pozostałych zyskach wiążących się z posiadaniem TecraCoinów możecie przeczytać tutaj: https://tecra.space/pl/aktualnosci/sukces-platformy-inwestycyjnej-tecra-space-bedzie-sukcesem-kazdego-posiadacza-tecracoin

Według licznych badań Azja Wschodnia jest czołowym graczem na globalnym rynku kryptowalut. Analiza przeprowadzona we wrześniu 2020 przez Chainalysis dowodzi, że kraje wschodnioazjatyckie odpowiadają za przepływ 31% światowego ruchu kryptowalut; jak również, zgodnie z raportem WIPO, w 2018 roku sami Chińczycy odpowiadali za 46,4% nowoopatentowanych projektów na całym świecie. Na platformie Tecra Space otrzymacie możliwość inwestycji w patenty, które charakteryzują się wysokim potencjałem komercjalizacji. Z tego powodu Tecra zadecydowała o ekspansji na rynki azjatyckie, a jednym z pierwszych ruchów w tę stronę było wybranie chińskiej giełdy Hotbit.

Usługa Smart Deposit dostępna jest w najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej TCR Wallet. Linki do pobrania aplikacji:
IOS – https://apps.apple.com/us/app/tcr-wallet/id1483828089
Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tecra.copay

sejf staking
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.