Złote jajka od Binance. Giełda kryptowalut umieściła w nich bitcoiny warte 200 000 USD | Wiadomości | CrypS.

Złote jajka od Binance. Giełda kryptowalut umieściła w nich bitcoiny warte 200 000 USD

Filip Dzięciołowski
Binance bitcoin

Święta Wielkanocne już za nami, ale nawiązujące do nich symboliczne jajka nadal nam towarzyszą. Wszystko za sprawą akcji, którą przygotowała dla swoich nowych użytkowników największa giełda kryptowalut na świecie, czyli Binance.


  • Do końca kwietnia nowe osoby, które zarejestrują się na platformie Binance i przejdą pełną weryfikację KYC, mogą zgarnąć jedno z wirtualnych złotych jajek,
  • Poza wspomnianą weryfikacją tożsamości, świeży użytkownik musi dokonać do 30 kwietnia transakcji opiewającej na minimum 50 dolarów.

Zgarnij złote jajko od Binance

Już za moment kolejny halving bitcoina, czy cykliczne wydarzenie, w ramach którego podaż nowych monet BTC trafiających do obiegu zostanie zredukowana o 50%. Biorąc pod uwagę, że w dotychczas w następstwie tejże zmiany kurs króla kryptowalut zawsze bardzo mocno rósł na swoim wykresie, można więc uznać, że obecne poziomy cenowe oznaczają, że warto zainwestować w niego, póki jest w miarę tanio.

Jeżeli natomiast nie posiadacie jeszcze konta na giełdzie kryptowalut Binance, która jest światowym liderem tego typu platform pod względem dziennego wolumenu handlu, a przy okazji oferuje wiele atrakcyjnych ofert dla nowych traderów, warto się w końcu na niej pojawić.

Zarejestruj się na Binance i zgadnij złote jajo z BTC

Jako zachęta może posłużyć do tego specjalna akcja, którą firma ta przygotowała dla swoich nowych użytkowników w postaci zrzutu wyjątkowych wirtualnych złotych jajek. Co się w nich znajduje? A właśnie wspomniany bitcoin, a dokładnie jego podzielna część, czyli satoshi o wartości 10 dolarów. Nawet taka skromna “dyszk”a jest dobra na początek swojej przygody z tradingiem BTC na tej platformie.

Jak załapać się na takie jajo? Pierwszych 13 900 nowych użytkowników, którzy zarejestrują nowe konto na giełdzie Binance poprzez ten link i przejdą pełną weryfikację tożsamości (KYC) mają szansę otrzymać nagrodę. Dodatkowym warunkiem jest jednak dokonanie w czasie trwania promocji, czyli do 30 kwietnia transakcji na minimum 50 dolarów. 

Więcej informacji odnośnie całej akcji znajdziecie pod tym linkiem.

Binance bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.