Zawodnicy UFC otrzymają bonusy w Bitcoinie | Wiadomości | CrypS.

Zawodnicy UFC otrzymają bonusy w Bitcoinie

Redakcja
ufc pensja w kryptowalutach

Dzięki partnerstwu UFC z Crypto.com, zawodnicy największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki otrzymają dodatkową premię wypłaconą w Bitcoinie.


W sumie do dodatkowej nagrody zakwalifikują się trzej sportowcy wybrani przez fanów podczas gali. Za każde miejsce na podium przyznana będzie kwota od 10 000 do 30 000 dolarów. Kibice z całego świata będą mogli oddawać swoje głosy w dniu wydarzenia za pomocą oficjalnej strony Crypto.com.

Pierwszy bonus zostanie wprowadzony podczas zbliżającej się gali UFC 273: Volkanovski vs The Korean Zombie zaplanowanej już w najbliższą sobotę. Warto podkreślić, że będzie on dodatkiem do tradycyjnych bonusów Fight of the Night i Performance przyznawanych zawodnikom UFC.

Prezydent UFC Dana White pochwalił niedawną współpracę organizacji z Crypto.com, mówiąc:

Ten nowy bonus jest świetnym sposobem, aby bardziej zaangażować fanów w nasze wydarzenia, jednocześnie nagradzając zawodników za świetne występy.

Sport a kryptowaluty

W ciągu ostatnich kilku lat, sport i kryptowaluty wykazały jedną z największych synergii. Wiele firm sportowych oraz klubów nawiązało współpracę z krypto projektami. UFC była jedną z pierwszych, która włączyła promocje oparte na kryptowalutach, a nawet w lipcu zeszłego roku podpisała umowę sponsorską o wartości 175 milionów dolarów z Crypto.com.

Niektórzy zawodnicy UFC, podobnie jak gwiazdy amerykańskiej National Football League, również wybrali wypłaty w BTC zamiast w walutach fiat. Największa organizacja mieszanych sztuk walki postawiła również na niewymienne tokeny. W listopadzie ubiegłego roku wprowadziła swoje pierwsze oficjalne NFT.

Oprócz UFC, inne duże organizacje sportowe, takie jak Formuła 1, NBA i kilka profesjonalnych klubów piłkarskich na całym świecie, w ciągu ostatnich kilku lat przyjęły na pokład firmy kryptowalutowe jako swoich głównych partnerów.

ufc pensja w kryptowalutachreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.