Zawodnicy UFC otrzymają bonusy w Bitcoinie | Wiadomości | CrypS.

Zawodnicy UFC otrzymają bonusy w Bitcoinie

Zerelik Maciej
ufc bitcoin

Dzięki partnerstwu UFC z Crypto.com, zawodnicy największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki otrzymają dodatkową premię wypłaconą w Bitcoinie.


W sumie do dodatkowej nagrody zakwalifikują się trzej sportowcy wybrani przez fanów podczas gali. Za każde miejsce na podium przyznana będzie kwota od 10 000 do 30 000 dolarów. Kibice z całego świata będą mogli oddawać swoje głosy w dniu wydarzenia za pomocą oficjalnej strony Crypto.com.

Pierwszy bonus zostanie wprowadzony podczas zbliżającej się gali UFC 273: Volkanovski vs The Korean Zombie zaplanowanej już w najbliższą sobotę. Warto podkreślić, że będzie on dodatkiem do tradycyjnych bonusów Fight of the Night i Performance przyznawanych zawodnikom UFC.

Prezydent UFC Dana White pochwalił niedawną współpracę organizacji z Crypto.com, mówiąc:

Ten nowy bonus jest świetnym sposobem, aby bardziej zaangażować fanów w nasze wydarzenia, jednocześnie nagradzając zawodników za świetne występy.

Sport a kryptowaluty

W ciągu ostatnich kilku lat, sport i kryptowaluty wykazały jedną z największych synergii. Wiele firm sportowych oraz klubów nawiązało współpracę z krypto projektami. UFC była jedną z pierwszych, która włączyła promocje oparte na kryptowalutach, a nawet w lipcu zeszłego roku podpisała umowę sponsorską o wartości 175 milionów dolarów z Crypto.com.

Niektórzy zawodnicy UFC, podobnie jak gwiazdy amerykańskiej National Football League, również wybrali wypłaty w BTC zamiast w walutach fiat. Największa organizacja mieszanych sztuk walki postawiła również na niewymienne tokeny. W listopadzie ubiegłego roku wprowadziła swoje pierwsze oficjalne NFT.

Oprócz UFC, inne duże organizacje sportowe, takie jak Formuła 1, NBA i kilka profesjonalnych klubów piłkarskich na całym świecie, w ciągu ostatnich kilku lat przyjęły na pokład firmy kryptowalutowe jako swoich głównych partnerów.

ufc bitcoin
reklama
reklama