UFC wchodzi we współpracę z kryptowalutowym bukmacherem | Wiadomości | CrypS.

UFC wchodzi we współpracę z kryptowalutowym bukmacherem

Zerelik Maciej
ufc stake

Ultimate Fighting Championship (UFC), wiodąca na świecie organizacja mieszanych sztuk walki (MMA), ogłosiła wyłączne partnerstwo ze Stake.com – wiodącym krypto kasynem internetowym i bukmacherem.

Partnerstwo, ogłoszone 7 marca, sprawi, że Stake stanie się „pierwszym oficjalnym partnerem zakładowym” UFC w Azji i Ameryce Łacińskiej. Jednakże, umowa nie obejmie kluczowego rynku UFC w Brazylii. Wiceprezes UFC ds. globalnych partnerstw, Nick Smith powiedział:

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z ekscytującą i wschodzącą platformą, taką jak Stake.com, aby zaoferować ekskluzywne treści cyfrowe i społecznościowe dla naszych fanów, a także innowacyjne doświadczenie w grach”.

Stake to kryptowalutowe kasyno i platforma zakładów sportowych, która jest licencjonowana na karaibskiej wyspie Curacao. Od momentu uruchomienia w 2017 roku, platforma obróciła już ponad 35 miliardów dolarów w zakładach. Stake obsługuje dziewięć kryptowalut, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tron, EOS, a także Dogecoin. W styczniu Stake nawiązało współpracę z mistrzem wagi średniej UFC Israelem Adesanya. Stał się on pierwszym ambasadorem marki.

Partnerstwo ze Stake nie jest pierwszym przedsięwzięciem UFC związanym z blockchainem. Federacja MMA już w lutym 2020 roku weszła we współpracę z Dapper Labs, firmą stojącą za CryptoKitties i NBA Top Shot. W ramach współpracy Drapper Labs wprowadzi kolekcje zawodników UFC na blockchainie Flow. Póki co nie zostały one jeszcze wydane.

ufc stake
reklama
reklama