UFC wchodzi we współpracę z kryptowalutowym bukmacherem | Wiadomości | CrypS.

UFC wchodzi we współpracę z kryptowalutowym bukmacherem

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
ufc stake

Ultimate Fighting Championship (UFC), wiodąca na świecie organizacja mieszanych sztuk walki (MMA), ogłosiła wyłączne partnerstwo ze Stake.com – wiodącym krypto kasynem internetowym i bukmacherem.

Partnerstwo, ogłoszone 7 marca, sprawi, że Stake stanie się “pierwszym oficjalnym partnerem zakładowym” UFC w Azji i Ameryce Łacińskiej. Jednakże, umowa nie obejmie kluczowego rynku UFC w Brazylii. Wiceprezes UFC ds. globalnych partnerstw, Nick Smith powiedział:

“Jesteśmy podekscytowani współpracą z ekscytującą i wschodzącą platformą, taką jak Stake.com, aby zaoferować ekskluzywne treści cyfrowe i społecznościowe dla naszych fanów, a także innowacyjne doświadczenie w grach”.

Stake to kryptowalutowe kasyno i platforma zakładów sportowych, która jest licencjonowana na karaibskiej wyspie Curacao. Od momentu uruchomienia w 2017 roku, platforma obróciła już ponad 35 miliardów dolarów w zakładach. Stake obsługuje dziewięć kryptowalut, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tron, EOS, a także Dogecoin. W styczniu Stake nawiązało współpracę z mistrzem wagi średniej UFC Israelem Adesanya. Stał się on pierwszym ambasadorem marki.

Partnerstwo ze Stake nie jest pierwszym przedsięwzięciem UFC związanym z blockchainem. Federacja MMA już w lutym 2020 roku weszła we współpracę z Dapper Labs, firmą stojącą za CryptoKitties i NBA Top Shot. W ramach współpracy Drapper Labs wprowadzi kolekcje zawodników UFC na blockchainie Flow. Póki co nie zostały one jeszcze wydane.

ufc stakereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.