Token do kupienia na Binance skacze w 24h o 115% po ogłoszeniu współpracy z Nvidią | Wiadomości | CrypS.

Token do kupienia na Binance skacze w 24h o 115% po ogłoszeniu współpracy z Nvidią

Filip Dzięciołowski
Vanar Chain łączy siły z Nvidią

Kooperacje między branżą blockchaina a sztuczną inteligencją (AI) cały czas się rozrastają, a topowe projekty z obu sektorów łączą siły w celu wykorzystania potencjału tych technologii. Dziś firma Vanar Chain przekazała, że nawiązała współpracą z jednym z największych gigantów technologicznych. Chodzi o Nvidię, czyli lidera wśród producenta kart graficznych na świecie.


  • Firma Vanar Chain przekazała dziś, że ​​udało się jej nawiązać współpracę z Nvidią,
  • Projekt liczy, że dzięki wsparciu tego podmiotu będzie mógł przebić się do czołówki projektów wdrażających nowe innowacje oparte na sztucznej inteligencji.

Vanar Chain łączy siły z Nvidią

Flagowym produktem firmy Vanar jest jej blockchain warstwy 1, którego główne funkcjonalności posiadają zastosowanie w przypadku kryptowalutowych projektów związanych z gamingiem, sztuczną inteligencją (AI), metaverse’em i przemysłem rozrywkowym.

Vanar Chain jest zasilany natywnym tokenem VANAR, którym można handlować m.in. na giełdach Binance, Bybit, Gate.io, Kraken czy Coinbase.

Dziś twórcy tego ekosystemu poinformowali o przełomowym partnerstwie, które dotyczy nawiązania współpracy z Nvidią, czyli amerykańskim gigantem technologicznym będącym światowym liderem na rynku kart graficznych i procesorów komputerowych. Znaczenie tego przedsiębiorstwa na rynku jeszcze bardziej urosło, gdy rozpoczęła się hossa na wykorzystanie potencjału AI.

Dzięki infrastrukturze NVIDIA wszystkie projekty będące częścią Vanar –  AI, metaverse i ekosystem gier – zyskają dostęp do najnowocześniejszej technologii. Wykorzystując wsparcie firmy NVIDIA i innych przyszłych partnerów, Vanar ma pozycję lidera w zakresie innowacji AI

– przekazano w dzisiejszym oświadczeniu.


Gdzie najtaniej można handlować kryptowalutami? Sprawdź nasze porównanie ->


Token projektu wystrzelił na północ

Wartość kryptowaluty VANAR od wczoraj urosła o ponad 115% z poziomu 0,18 dolara do 0,38 dolara.

Wykres cenowy VANAR na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

To przełomowe ogłoszenie nie pojawiło się niespodziewanie, bowiem już wcześniej na profilu projektu widniały zapowiedzi sugerujące, że ich nowym partnerem będzie Nvidia.

Nie napisano, że chodzi stricte o tę korporację, ale przekazano, że jest to “założona prawie 31 lat temu w kwietniu 1993 r. firma znajdująca się na liście Fortune 500 kształtuje przyszłość technologii”. Bardzo łatwo można było sprawdzić w Google o kogo chodzi.

Vanar Chain łączy siły z Nvidiąreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.