Token BWB debiutuje na Bitget Launchpad, a giełda ogłasza nowy airdrop | Wiadomości | CrypS.

Token BWB debiutuje na Bitget Launchpad, a giełda ogłasza nowy airdrop

Autor: Partnerzy
Bitget token

Bitget, czyli wiodąca na świecie giełda kryptowalut i firma z sektora Web3, ogłosiła uruchomienie tokena BWB Bitget Wallet na swoim Launchpadzie. Sprzedaż tokena BWB odbędzie się między 1 czerwca a 6 czerwca, a jego notowanie na rynku spot nastąpi o godzinie 14:00 (GMT+2) w dniu 6 czerwca 2024 roku.


Token BWB oferuje szeroką użyteczność w ekosystemie Bitget, umożliwiając użytkownikom korzystanie z różnych funkcji.

Pozwala między innymi na zarządzanie społecznością, dając posiadaczom tokenów możliwość uczestniczenia w procesach decyzyjnych. Użytkownicy mogą również stake’ować tokeny BWB, aby zdobywać nagrody, dodatkowo zwiększając swój ogólny zysk.

BWB zalicza ekosystem Bitget

Token będzie również integralną częścią uiszczania opłat za gaz w wielu łańcuchach dzięki przyszłej wersji portfela Account Abstraction (AA). Posiadacze BWB uzyskują dostęp do różnych wydarzeń związanych z Bitget Wallet, m.in. Launchpady, Launchpooly i Airdropy.

Posiadanie BWB będzie również kwalifikować użytkowników do airdropów z projektów opartych na Bitget Onchain Layer, zapewniając stałą wartość i korzyści dla posiadaczy tokena.

W okresie aktywności BWB uruchomionego na Bitget Launchpad, użytkownicy mogą dokonywać alokacji na natywny token Bitget BGB, aby uczestniczyć w sprzedaży. Cena swapu BGB zostanie ogłoszona po zakończeniu okresu obliczeń.

Po zamknięciu okna zobowiązań tokeny BWB zostaną przydzielone każdemu użytkownikowi w oparciu o jego BGB.

Aby dodatkowo nagrodzić nowych użytkowników, Bitget zorganizował również airdrop z pulą nagród w wysokości 100 000 BWB. Aby dołączyć, użytkownik musi wykonać swoją pierwszą transakcję spot o wartości powyżej 1 USDT, a wówczas otrzyma 20 BWB.

Ocena wartości Bitget Wallet i tokena BWB wymaga szerszej perspektywy niż zwykły portfel Web3. Zdecentralizowana przyszłość grupy Bitget leży w Bitget Onchain Layer, otwartym i wspólnie zbudowanym ekosystemie, który działa jako warstwa pośrednicząca dla interakcji użytkownika w Web3. W tych ramach token BWB będzie służył nie tylko jako oficjalny token ekosystemu Bitget Wallet, ale także jako serce warstwy Bitget Onchain

– stwierdził Alvin Kan, dyrektor operacyjny Bitget Wallet, po czym dodał:

W miarę jak nasz ekosystem będzie się rozwijał, token BWB będzie odgrywał coraz ważniejszą rolę we wzmacnianiu pozycji i aplikacji w ramach warstwy Bitget Onchain, poszerzając w ten sposób swoją wartość i rozpoznawalność w miarę postępu budowy ekosystemu.

W marcu 2023 r. Bitget zainwestował dodatkowe 30 milionów dolarów w Bitget Wallet (wcześniej znany jako BitKeep), zapewniając w ten sposób pakiet kontrolny i katalizując kompleksową modernizację marki.

Niedawno Bitget Wallet ujawnił swoją szczegółowy roadmap na 2024 r., która obejmuje rozwój Bitget Onchain Layer. Inicjatywa ta ma na celu zwiększenie roli platformy jako zdecentralizowanego rozszerzenia i przyszłego rdzenia całego ekosystemu Bitget.

Więcej o Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga traderom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget tokenreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.