Ten token może namieszać. W 3 miesiące liczba posiadaczy wzrosła o 550%, a jego funkcja jest ważna | Wiadomości | CrypS.

Ten token może namieszać. W 3 miesiące liczba posiadaczy wzrosła o 550%, a jego funkcja jest ważna

Firma zajmująca się analizą rynku kryptowalut – Santiment – wskazała na token, który według jej badaczy przejawia spory potencjał wzrostowy. Projekt zyskał w krótkim czasie ogromną liczbę nowych użytkowników. Chodzi o ONDO.


  • ONDO to token, który przez tydzień zdrożał o 30%. Obecnie widzimy na jego rynku korektę po wczorajszym ATH,
  • Fundamentem skoku ceny ONDO jest ogromny wzrost liczby portfeli z tokenami projektu.

Token ONDO to nowy król altów?

Według analityków firmy to ondo (ONDO) jest dziś najpopularniejszym altcoinem w świecie kryptowalut. Nie chodzi jednak tylko o kwestie ceny.

Najpierw rzućmy okiem na wykres. Za 1 ONDO płaci się dziś 1,22 USD, co oznacza skok ceny o ok. 30% w skali 7 dni. Od wczoraj kurs spadł o ok. 7%. To jednak naturalna korekta po takim rajdzie.

Skąd jednak taki skok ceny? Santiment uważa, że to efekt wzrostu liczby portfeli ONDO. Dla porównania, w dniu 26 lutego portfeli było tylko 5110, a teraz… 33 225. Oznacza to, że liczba adresów przechowujących ten token wzrosła o 550%. W tym samym okresie cena altcoina skoczyła o około 200%.

ONDO to altcoin oparty na aktywach świata rzeczywistego (RWA). Jego twórcy starają się wprowadzić amerykańskie obligacje do świata kryptowalut.

Przed nami mogą być kolejne wzrosty tego tokena. W chwili pisania tego tekstu altcoin nie jest notowany na Binance. Gdy pojawi się na tej platformie, może nas czekać kolejna fala wzrostów. ONDO można nabyć już jednak na Coinbase, Bybit, Kraken i Kucoin.

Ether kontynuuje wzrosty

W tle widzimy też wzrosty na wykresach par ETH/BTC i ETH/USD. Ether kosztuje już nieco ponad 3900 USD. Możliwe, że jeszcze dziś zostanie przypuszczony atak na poziom 4000 USD. A to już nie tak daleko do ATH.

Wzrost na Ethereum mogą oznaczać, że drożeć będą też mniej znane tokeny i kryptowaluty. ETH zaś ma jeszcze duże pole do popisu. Zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę to, że SEC nie zatwierdziła jeszcze wniosków S-1 giełd, które chcą umożliwić obrót ETF-ami ETH.

Powyższy tekst nie jest poradą inwestycyjną. Zawsze inwestujecie tylko na własną odpowiedzialność.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.