Ten memecoin ma szansę na wzrost 1000x. Ostatnia szansa, by kupić go w przedsprzedaży | Wiadomości | CrypS.

Ten memecoin ma szansę na wzrost 1000x. Ostatnia szansa, by kupić go w przedsprzedaży

Autor: Reklama
Memecoiny

Ostatnimi czasy, zarówno poważni inwestorzy z rynku Web3, jak i poszukujący humoru oraz rozrywki entuzjaści memecoinów wykazują szczególne zainteresowanie nowym projektem Dogeverse ($DOGEVERSE), który łączy praktyczną użyteczność z potencjałem viralowym. 


Niektórzy eksperci krypto przebąkują nawet o tym, jakoby Dogeverse miał przynieść aż 1000x zysków po premierze. Ta nastąpi już wkrótce, jako że w przedsprzedaży udało się już uzyskać hard cap na poziomie 15 milionów dolarów. Rynek czeka więc z zapartym tchem na to, co może się wydarzyć.

Memecoiny znów na świeczniku. Czy Dogeverse zostanie ich nowym królem?

Memecoiny, czyli kryptowaluty bazujące na internetowych memach i wizerunkach wpływowych postaci, ponownie przynoszą zyski po tym, jak po halvingu bitcoina rozpoczął się okres spadków.

Dogeverse, nowy memecoin, zebrał aż 15 milionów dolarów od inwestorów jeszcze przed notowaniem na jakiejkolwiek giełdzie. 

Ta nowa kryptowaluta, inspirowana viralnym sukcesem dogecoina, wydaje się być gotowa nie tylko, by naśladować, ale potencjalnie przewyższyć imponujący wzrost swojego poprzednika. Wszystko za sprawą innowacji technologicznej, którą proponują twórcy projektu. 

Mowa tu o technologii multi-chain, czyli tak zwanej wielołańcuchowości tokenów $DOGEVERSE. To właśnie ona sprawiła, że moneta ta stała się tematem rozmów już w kwietniu i przyciągnęła do siebie fundusze zarówno rynkowych grubych ryb, jak i rozentuzjazmowanych fanów memecoinów. Od tego czasu projekt zebrał aż 15 milionów dolarów w przedsprzedaży. 

Dogeverse: technologia multichain oraz nagrody za staking

Wielołańcuchowość jest tym, co wyróżnia Dogeverse i napędza ogromne emocje wokół projektu. W przeciwieństwie do typowych memecoinów ograniczonych do jednego blockchaina, Dogeverse kładzie nacisk na wszechstronną interoperacyjność. Ma wystartować na sześciu różnych łańcuchach, w tym Ethereum, Solana i Base.

Doge

Dzięki niskim opłatom i tzw. technologii bridgingu cross-chain, która wykorzystuje m.in. platformy takie jak Wormhole, traderzy mogą szybko przenosić swoje tokeny $DOGEVERSE między różnymi blockchainami. Jednak dlaczego ta technologia jest tak ważna? 

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, wystarczy wyobrazić sobie posiadacza $DOGEVERSE, który chce lepiej poznać ekosystem Solany.

Z tym tokenem, przejście z Ethereum na Solanę staje się płynne, a odblokowanie korzyści płynących z korzystania z poszczególnych ekosystemów – łatwe i intuicyjne. Dodatkowo, możliwości posiadaczy w obszarach takich jak DeFi i NFT stają się praktycznie nieograniczone. 

Fani kryptowalut spekulują obecnie, że Dogeverse może stać się kolejną wielką rzeczą. Jedna z eksperckich teorii mówi o tym, że z uwagi na ogromny hype wokół aspektu praktycznych funkcjonalności projektu, jak i powiązaniu z oryginalnym dogecoinem, kryptowaluta ma szansę na przyniesienie zysków rzędu 1000x. 

W trakcie trwania przedsprzedaży, traderzy chętnie wchodzili do gry na tyle wcześnie, by zdobyć tokeny w korzystnej cenie po 0.00031 USD. Jako że udało się już zebrać wymaganą kwotę do zakończenia ICO, upływa właśnie ostatni moment na wejście do przedsprzedaży, zgromadzenie tokenów i zagwarantowanie sobie potencjalnych zysków po premierze tokena. 

Oprócz wielołańcuchowości, Dogeverse oferuje także protokół stakingu, umożliwiający posiadaczom tokenów generowanie pasywnego dochodu. Roczne zyski sięgają aż 63%. Zastawiono już ponad 25,3 miliarda tokenów $DOGEVERSE. 

Dogeverse – sukces już za rogiem? Roadmap i tokenomika projektu

Mapa drogowa projektu wskazuje na plany notowania $DOGEVERSE na zdecentralizowanych giełdach (DEX) już w najbliższej przyszłości. Ponadto, zespół deweloperów sugeruje jeszcze większe plany, w tym potencjalne notowania na giełdach scentralizowanych (CEX).

Dogeverse roadmap

Oczekiwanie na debiut $DOGEVERSE jest wyraźnie wyczuwalne w fanowskich społecznościach i dodatkowo podsycane przez strukturę przedsprzedaży, która przydziela wczesnym nabywcom aż 15% podaży tokenów, co daje łącznie 30 miliardów tokenów $DOGEVERSE.

Dodatkowo, zespół zarezerwował 10% podaży tokenów na zapewnienie płynności na DEX. Ten strategiczny ruch może zapewnić Dogeverse bezprecedensowy poziom płynności dla startu memecoina.

Dogeverse użyteczność

Dzięki starannie zaplanowanej tokenomice i ambitnym celom dotyczącym notowań na giełdach, Dogeverse nie pozostawia złudzeń co do planów, aby przewyższyć potencjał swoich konkurentów wśród memecoinów. 

Aby dodatkowo zwiększyć zaufanie inwestorów, projekt przeszedł dokładny audyt przeprowadzony przez ekspertów ds. bezpieczeństwa blockchain z firmy Coinsult. Dzięki solidnym funkcjom i potencjale viralowym skonsolidowanym w jednym memecoinie, Dogeverse ma szansę zawładnąć rynkiem. Czy to zrobi? Przekonamy się już wkrótce.

Memecoiny z potencjałem: które projekty oprócz Dogeverse mają szansę na obfite zyski?

Jak się okazuje, Dogeverse to nie jedyny memecoin z ogromnym potencjałem zysków. Po lekkim spadku wartości na rynku we wcześniejszych miesiącach 2024, rynek humorystycznych kryptowalut zdaje się znów wychodzić na prowadzenie. 

Jednym z najciekawszych obecnie projektów memecoin oprócz Dogeverse jest WienerAI.

Jest to nowy, rewolucyjny projekt, który doskonale łączy technologie i osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji z blockchainem. Celem projektu jest wejście na główne giełdy kryptowalut i wyprzedzenie innych popularnych projektów korzystających z wizerunków psów. 

WienerAI

Wiener AI dopiero co wystartował ze swoją przedsprzedażą, a już pokazuje ogromny potencjał. W kilka dni udało się zebrać aż 230 tys. dolarów, zaś obecnie zyski sięgają liczby ponad 2 milionów dolarów. 

Głównym celem projektu jest zbudowanie dużej społeczności. To dlatego twórcy przeznaczyli aż 20% na staking, a kolejne 20% na nagrody dla jej członków.

Dzięki przedsprzedaży, można kupić token $WAI w niskiej cenie. Jako że zbliża się ona do końca, inwestorom nie pozostało wiele czasu. Obecna cena za token to 0.000708, zaś nagrody za staking maleją z każdym etapem. Obecnie APY wynosi aż 430%. 

Trzecim głośnym projektem memecoinowym jest inspirowana postacią z popularnego serialu South Park Sealana.

Token zaskarbił sobie serca fanów memecoinów i degenów, ucieleśniając ducha bałaganu, miłości do fast foodów i amerykańskiego snu. 

Sealana

Przedsprzedaż kryptowaluty jest bardzo prosta: wystarczy kupić tokeny na stronie projektu lub wysłać $SOL bezpośrednio na adres portfela przedsprzedażowego. Korzystając z drugiej opcji, zakwalifikujemy się dodatkowo do airdropu.  

Sealana

Na tym etapie przedsprzedaży inwestując jeden token $SOL, otrzymamy 6,900 tokenów Sealana. Wielu ekspertów przewiduje prawdziwe szaleństwo kryptowalutowe: memecoiny takie jak Sealana mają w tym okresie osiągnąć szczególnie dobre wyniki. 


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Memecoinyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.