Te kryptowaluty mają szansę na wybicie o 350% - wskazuje współzałożyciel Glassnode | Wiadomości | CrypS.

Te kryptowaluty mają szansę na wybicie o 350% – wskazuje współzałożyciel Glassnode

Filip Dzięciołowski
Altcoiny

Po naprawdę gorącym pierwszym kwartale 2024 roku na rynku kryptowalut, na którym dominowała zieleń na wykresach cenowych, wraz z początkiem kwietnia przyszły korekty i spadki w przypadku BTC oraz topowych altcoinów. Jeden z twórców platformy analitycznej Glassnode twierdzi natomiast, że rynek przechodzi obecnie jedną z cyklicznych faz, po której rozpocznie się kolejny bull run.


  • Analityk znany jako Negentropic przedstawił wczoraj nową prognozę, według której cyfrowe aktywa spoza TOP10 kryptowalut o największym marketcapie mają szansę na wybicie o 350% od obecnych poziomów na swoich wykresach cenowych,
  • Współzałożyciel Glassnode wskazał na cykliczność zachowania tego rynku zauważając, że ostatnie korekty są powtórką z 2021 roku.

Kolejna pompa na altcoinach już za rogiem?

Jeden z twórców kluczowej platformy analitycznej śledzące ruchy on-chain, czyli Glassnode, opublikował wczoraj na X post ze swoją nową analizą rynkową. Negentropic w przedstawionej prognozie skupił się na tokenach spoza pierwszej dziesiątki kryptowalut o największej kapitalizacji rynkowej, które określił jako “inne”.

Jak napisał, przejawiają one wszystkie oznaki świadczące o tym, że szykują się do wpadnięcia w kolejny trend wzrostowy. Ekspert zwraca uwagę na analogię zachowania do tego, czego byliśmy świadkami w 2021 roku przy poprzednim cyklu byka. Wspomniano tu o ostatnich korektach, jakich doświadczał rynek. Zdaniem Negentropica jest to jedna z faz cyklu byka, dokładnie to czwarta fala, po której zazwyczaj następował kolejny rajd cenowy.

Na poniższym wykresie zastosowano poziomy Fibonacciego, czyli jedno z kluczowych narzędzi wykorzystywane do analizy technicznej, które zastosowano w parze ze specjalnym indeksem Glassnode, który śledzi altcoiny spoza TOP10 kryptowalut.

Analityk wskazał na potencjał wzrostu do 350% od obecnych poziomów.

Nie jest to pierwsza prognoza dot. altcoinów, która w dużym stopniu zahacza o cykliczność zachowań rynkowych. W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że Rekd Capital przy przedstawionej przez siebie prognozie wspominał o tym, że “wszystko idzie zgodnie z planem” i niebawem ten rodzaj kryptowalut znów wystrzeli na północ.

Altcoinyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.