ETF
ETF-y na XRP bliskie przekroczenia 1 mld USD! Token od Ripple okaże się czarnym koniem Wall Street?
Amerykańskie ETF-y typu spot oparte na XRP notują 15 kolejnych dni napływów, osiągając 897,35 mln USD netto i zbliżając się do psychologicznego progu 1 mld USD. Dla wspomnianego altcoina to najistotniejszy dotąd debiut instrumentów giełdowych. Według Matiego Greenspana z Quantum Economics, fundusze mogą przekroczyć
XRP goni bitcoina na rynku ETF-ów! Token Ripple z kolejnym sukcesem
ETF-y oparte na XRP osiągnęły próg 800 mln USD napływów kapitałowych w zaledwie 13 sesji, wyprzedzając pod tym względem fundusze spot na SOL i ETH. To trzecie aktywo cyfrowe, które przekroczyło ten poziom. Skumulowane napływy do amerykańskich ETF-ów spot na XRP sięgnęły 824 mln
Grayscale odpala ETF na LINK! Czy to początek nowej hossy dla Chainlink?
Kolejny z topowych altcoinów doczekał się swojego funduszu na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych. Tym razem chodzi o LINK od projektu Chainlink, który można uznać za sprzedawcę łopat na rynku kryptowalut, gdy trwa na nim gorączka złota. Grayscale wystartował ze swoim ETF-em na LINK na
BlackRock ujawnia, że zarobił krocie na bitcoinie. Firma uspokaja teraz inwestorów
Bitcoinowe ETF-y stały się najbardziej rentownym segmentem przychodów BlackRocka, po szybkim wzroście aktywów wchodzących w skład funduszu IBIT i globalnej ekspansji produktów na rynki Australii i Brazylii. Amerykański IBIT przekroczył próg 70 mld USD aktywów w 341 dni, Łączne aktywa bitcoinowych ETF-ów od BlackRocka
Zcash (ZEC) otrzymuje kolejne paliwo do wzrostów! Grayscale składa wniosek o jego ETF
26 listopada Grayscale złożyło do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oświadczenie rejestracyjne dotyczące przekształcenia Grayscale Zcash Trust w fundusz ETF. To pierwszy projekt ETF-u skoncentrowanego na Zcash (ZEC), jednej z największych kryptowalut zwiększających prywatność transakcji. 25 listopada br. Grayscale Zcash Trust zarządzał
Teksas kupuje bitcoina za 10 mln USD! Pierwsza taka sytuacja w USA
Teksas stał się pierwszym stanem USA, który inwestuje w bitcoiny. Jak na razie w jednostki ETF-a. Stan Teksas zaczął inwestować w BTC. Jak na razie stan inwestuje w ETF-a BTC, ale w planach są zakupy „fizycznych” kryptowalut. Inne instytucje też skupują kryptowaluty. Teksas kupuje
ETF od Grayscale na XRP przebija bitcoina! Otwarte pozycje spadają zaś do najniższego poziomu od roku
24 listopada br. fundusze ETF spot oparte na XRP, zarządzane przez Grayscale i Franklin Templeton, odnotowały silny debiut na giełdzie NYSE Arca, przyciągając ponad 60 mln USD każdy. Łączne wyniki ETF-ów spot na XRP przewyższyły dzienne napływy do innych amerykańskich ETF-ów kryptowalutowych. GXRP od
BlackRock wchodzi w staking ETH! Nadchodzi ETF, który może odmienić rynek Ethereum
Absolutny gigant inwestycyjny, który znacząco przyczynił się do powstania pierwszych ETF-ów spot na bitcoina, rozszerza swoją ofertę dla inwestorów instytucjonalnych. Firma kierowana przez Larry’ego Finka zarejestrowała właśnie nowy fundusz giełdowy, już drugi na ether, ale tym razem obejmujący staking. BlackRock zarejestrował w Delaware swój
Zaskakująca sytuacja na rynku ETF-ów. Kapitał z BTC i ETH przechodzi do XRP i SOL
Nowe ETF-y, oparte na solanie i XRP, przyciągają znaczny kapitał, co kontrastuje z falą odpływów środków z funduszy bitcoina i Ethereum. ETF-y BTC i ETH tracą kapitał kosztem funduszy XRP i SOL. W ostatnich dniach fundusze bitcoina i etheru głównie mocno krwawiły. ETF-y SOL
Harvard zwiększa zasoby bitcoina o 280%. Kryptowaluta przebija Microsoft i Amazon w portfelu uczelni
Najsłynniejsza uczelnia na świecie nie tylko HODLuje akcje związane z bitcoinem, ale konsekwentnie zwiększa swoją alokację na niego. Raport wysłany do SEC pokazuje, że Harvard stawia inwestycję w króla kryptowalut ponad technologicznym gigantem. Uniwersytet Harvarda w ciągu trzech miesięcy zwiększył swoje zasoby bitcoina o
