Bybit oraz Bitget dodają płatności BLIKiem! Promocja na 0% opłat | Wiadomości | CrypS.

Bybit oraz Bitget dodają płatności BLIKiem! Promocja na 0% opłat

Kryptowaluty BLIK

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników giełd Bybit oraz Bitget! Właśnie ogłoszono, że dokonano na tych topowych platformach integracji z polskim systemem płatniczym BLIK. 


  • Giełdy Bybit oraz Bitget ogłosiły dziś partnerstwa z polskim dostawcą usług płatniczych, jakim jest BLIK,
  • Co więcej, ta pierwsza uruchomiła specjalną promocję w związku z tą opcję dla swoich traderów.

Od teraz kupisz krypto na tych giełdach za pośrednictwem BLIKa

Nie wszyscy są fanami rozwiązań opartych na integracji swoich kart płatniczych z kontami na platformach do handlu cyfrowi aktywami.

Na szczęście coraz więcej giełd zaczyna akceptować użycie BLIK-a, czyli polskiego systemem płatności, który umożliwia ich natychmiastowe dokonywanie, a także wypłaty gotówki przy użyciu mobilnych aplikacji bankowych. 

Dotychczas Polacy mogli korzystać z takiego rozwiązania na Binance, ale dziś do tego grona dołączyły dwie inne cieszące się sporą popularnością giełdy kryptowalut.

Są to Bybit, która ostatnio przejęła od Coinbase drugie miejsce na świecie pod kątem udziału na tym rynku, oraz zarejestrowana na Seszelach platforma Bitget.

Jeżeli chodzi o tę pierwszą, to poza ogłoszeniem partnerstwa z polskim dostawcą płatności, uruchomiono specjalną promocją dla traderów.

Do 17 lipca br, do godziny 10:00 UTC, traderzy wpłacający na platformę lub kupujący na niej cyfrowe aktywa za co najmniej 100 USDT (lub równowartość tej kwoty) przy użyciu BLIK-a, zostaną zwolnieni z dodatkowych opłat transakcyjnych.

Zobacz szczegóły promocji 

Ta promocja jest dostępna zarówno w przypadku opcji One-Click Buy , jak i Fiat Deposit. które obsługują ponad 65 walut FIAT i ponad 100 kryptowalut.

Partnerstwo Bybit z BLIK oznacza znaczący krok w naszej misji dostarczania innowacyjnych rozwiązań i niezrównanego doświadczenia handlowego użytkownikom na całym świecie. Korzystając z dynamiki szybkiego wzrostu Bybit, zobowiązujemy się do zapewnienia bardziej spersonalizowanego i wyjątkowego doświadczenia osobom poszukującym bardziej płynnego doświadczenia w handlu aktywami cyfrowymi. Wierzymy, że wprowadzenie transakcji bez opłat na rynek polski przyniesie naszym użytkownikom ogromne korzyści

–  komentuje Joan Han, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bybit.

Natomiast jeżeli jesteście klientami giełdy Bitget, to od dziś również możecie kupować na niej cyfrowe aktywa za złotówki lub dokonywać w tej walucie wypłat środków.

W tym przypadku warto przypomnieć, że ta platforma w tym tygodniu ogłosiła swoje wsparcie dla ekosystemu The Open Network, z czym wiąże się wiele benefitów dla społeczności tej sieci.

Kilka tygodni temu na Bitget swój debiut miał również token obiecującego polskiego startup’u z sektora Web3 – Cookie3. 

Kryptowaluty BLIKreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.