Bitget i Foresight Ventures uruchamiają fundusz ekosystemu TON o wartości 20 milionów dolarów | Wiadomości | CrypS.

Bitget i Foresight Ventures uruchamiają fundusz ekosystemu TON o wartości 20 milionów dolarów

Autor: Partnerzy
Bitget toncoin

Wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3 – Bitget – ogłosiła utworzenie funduszu ekosystemu TON o wartości 20 mln dolarów we współpracy z singapurską firmą inwestycyjną Foresight Ventures. Jego celem jest wspieranie projektów na wczesnym etapie rozwoju opartych na blockchainie The Open Network (TON).


Ta strategiczna inicjatywa podkreśla zaangażowanie tego duetu we wspieranie innowacji i rozwoju w ekosystemie TON.

Sieć The Open Network (TON) zyskuje coraz bardziej na popularności, a cena tokena TON osiągnęła ostatnio kolejne ATH.

Wzrost ekosystemu jest wspierany przez ogromną bazę użytkowników Telegrama wynoszącą 900 milionów, dzięki czemu dzienna liczba aktywnych adresów w TON przewyższa Ethereum.

 

Całkowita wartość zablokowana (TVL) w ekosystemie TON wzrosła ponad pięciokrotnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, osiągając 600 milionów dolarów ze względu na napływ nowych projektów i aktywów, takich jak STON.fi, DeDust.io i TON-USDT.

Według oficjalnej strony przejrzystości Tethera, autoryzowana emisja USDT na blockchainie TON wzrosła do około 580 milionów dolarów, co czyni go szóstym co do wielkości blockchainem do emisji tego stablecoina, po TRON, Ethereum, Solana, Avalanche i Omni.

Fundusz ekosystemu TON o wartości 20 milionów dolarów ma na celu pełne wsparcie rozwoju projektów w ekosystemie TON.

Wykorzystując ogromną bazę użytkowników Telegrama, Bitget dostosowuje się do swojej wizji masowego wdrażania kryptowalut i tworzenia bardziej sprawiedliwej przyszłości poprzez ewolucję krypto.

Fundusz będzie aktywnie poszukiwał i wspierał obiecujące projekty, zapewniając im płynność niezbędną do rozwoju na platformie Bitget.

Cieszymy się, że ekosystem TON doświadcza serii pozytywnego feedbacku ze względu na wzrost liczby użytkowników, TVL i ceny tokenów. W Bitget jesteśmy zaangażowani we wspieranie innowacji w ekosystemie TON. Nasz fundusz o wartości 20 milionów dolarów jest świadectwem naszego zaangażowania we wspieranie projektów, które będą napędzać masową adopcję kryptowalut. Wierzymy w potencjał TON i jego zdolność do tworzenia bardziej sprawiedliwej przyszłości. Nasz bot sygnałowy na Telegramie to tylko jeden z przykładów tego, jak wzmacniamy pozycję społeczności i poprawiamy wrażenia użytkowników

– komentuje Gracy Chen, CEO Bitget.

Po uruchomieniu w maju bota sygnałowego na Telegramie, Bitget kontynuuje wprowadzanie innowacji dzięki funduszowi ekosystemu TON.

Bitget Wallet, jako rozszerzenie on-chain ekosystemu Bitget, przeprowadził integrację z siecią główną TON. Dodano również obsługę TON Connect, umożliwiając użytkownikom łatwe łączenie się z DAppsami związanymi z TON.

Dodatkowo, Bitget Wallet wprowadził strefę Tap2Earn, gromadzącą szeroką gamę popularnych projektów Tap2Earn w ekosystemie TON.

O Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga traderom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget toncoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.