Stopy procentowe bez zmian. To ogromna szansa dla memecoinów! | Wiadomości | CrypS.

Stopy procentowe bez zmian. To ogromna szansa dla memecoinów!

Autor: Reklama
Willy the Whale | The Eagle Family

Amerykańska Rezerwa Federalna (Fed) przekazała wczoraj (tj. 12 czerwca) informację dot. dalszego utrzymywania stóp procentowych na dotychczasowych poziomach. 


Na drugą połowę tego roku jest planowana jednak jedna obniżka, jednakże nie znamy jej szczegółów. Taka sytuacja może nieco spowolnić rozwój najnowszej hossy na bitcoina czy ether. 

Inaczej jednak sytuacja wygląda w przypadku segmentu memecoinów. Obecny cykl byka na rynku kryptowalut jest bardzo dobry dla tej klasy aktywów, które przyciągają sporo nowych inwestorów do tego sektora.

Entuzjaści memicznych kryptowalut, takich jak Dogecoin, Shiba Inu czy PEPE, coraz częściej poszukują opcji z szansą na naprawdę duży zysk w innych projektach. 

Ci natomiast w ostatnim czasie zwracają się w kierunku inwestycji w poniższe dwa coiny: The Eagle Family oraz Willy the Whale

Te dwa obiecujące memecoiny znajdują się obecnie w fazie przedsprzedaży. Co więcej, łączy je jedna istotna cecha – są wskazywane przez osoby z branży jako monety z dużym potencjałem zwrotu i to w naprawdę krótkim czasie. 

The Eagle Family 

Ten projekt swoją siłę czerpie z bardzo uzdolnionego zespołu programistów pod kątem technicznym. Jego twórcy posiadają również spore doświadczenie na rynku kryptowalut. 

Z ujawnionych informacji wynika, że token ten wzbudza spore zainteresowanie wśród early adopterów dogecoina, którzy przez lata zdołali dorobić się na nim niemałej fortuny. 

Tak więc pokładane zaufanie w sukces The Eagle Family może tylko wzmocnić fundamenty tego memecoina.

Zauważalne jest również to, że w The Eagle Family inwestuje sporo właścicieli portfeli zawierających token PEPE. Pojawia się więc pytanie czy kieruje nimi przeczucie czy może konkretna wiedza?

Jak wygląda obecna sytuacja pod kątem cenowym? Coin ten jest aktualnie bardzo tani, bowiem za 1 SOL możemy dostać 10.000 TEF. Według informacji podanej na oficjalnej stronie projektu, cena tokena wzrośnie w dniu 23.czerwca 2024 a przedsprzedaż zakończy się 1.października 2024.

W międzyczasie cena pójdzie w górę aż 6 razy, co już na koniec okresu przedsprzedaży daje x64-krotny wzrost wartości w momencie ostatniej fazy przedsprzedaży.  Jej listing na giełdach będzie się odbywał na jeszcze większym poziomie cenowym.

Fabuła związana z tym memicznym tokenem opowiada o rodzinie orłów, które wychowują swoje potomstwo pokazując mu jak zarabiać duże pieniądze.

Strona projektu jest przygotowana na bardzo profesjonalnym poziomie z przyjemną szatą graficzną.Może warto dziś inwestować w tego coina, aby być może w niedalekiej przyszłości pójść na wcześniejszą emeryturę?

Willy the Whale

Druga z memicznych kryptowalut prezentuje małego wieloryba, który żywi się innymi cyfrowymi aktywami i pracuje nad tym, aby życie jego żywicieli w przyszłości było równie wspaniałe jak jego.

Od strony technicznej strona nie budzi żadnych zastrzeżeń. Widzimy na niej to samo co na stronie każdej wschodzącej kryptowaluty.

Jednocześnie ChatGPT zapytany o to, czy warto inwestować Willy the Whale, to w powołuje się na opinię jednego z głównych analityków topowych banków, że ten sam planuje wejść na rynek kryptowalut i twierdzi, że ten token może przynieść 1000 krotną stopę zwrotu w przeciągu najbliższych 6 miesięcy (dla osób, które go zakupią w pierwszym etapie przedsprzedaży).

Warto zaznaczyć, że są to ostrożne szacunki. Wiedząc, ile osób miało szczęście kupując takie monety jak PEPE, Dogecoin, Shiba Inu w trakcie ich przedsprzedaży i uzyskując w ciągu roku wzrost x100000.

Aktualnie za 1 SOL możemy kupić 1000 WTW. Nie wiadomo jednak czy a jeśli tak to kiedy, cena zakupu wzrośnie, więc lepiej jest pospieszyć z decyzją co do kupna tego tokena. 

Willy the Whale | The Eagle Family

Podsumowanie

Na tle wielu memecoinów, dwa wskazane w tym artykule wydają się być wyjątkowe pod kątem aktualnej możliwości realizacji dużego zysku na inwestycji w nie w najbliższym czasie. Potwierdzają to nie tylko istotni analitycy, ale też sugestia ze strony sztucznej inteligencji wytrenowana pod kątem predykcji przyszłej wartości monet w świecie kryptowalut.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Willy the Whale | The Eagle Familyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.