Stablecoin na Cardano już w lutym | Wiadomości | CrypS.

Stablecoin na Cardano już w lutym

Redakcja
cardano wróciło po błędzie

COTI Network, platforma ekosystemu Cardano, uruchomi algorytmiczny stablecoin Djed już na początku lutego.


Zgodnie z oświadczeniem zespołu, giełda kryptowalut Bitrue potwierdziła notowanie aktywa i jego tokenu równoważącego, Shen. Partner projektu, DEX Wingriders, również zapowiedział wsparcie dla monety.

Minswap, jedna z wiodących zdecentralizowanych giełd opartych na Cardano, ogłosiła uruchomienie dwóch puli dla stablecoina i natywnego tokena sieci – ADA.

We wrześniu 2021 roku założyciel Cardano Charles Hoskinson i szef blockchain venture Ken Kodama ogłosili, że COTI Network stanie się oficjalnym emitentem Djed.

Stablecoin jest pozycjonowany jako super zabezpieczone aktywo, które jest wspierane przez rezerwy ADA w stosunku 1:8.

djed

Jakiś czas temu Charles Hoskinson nazwał algorytmiczne steblecoiny “złotym standardem ery cyfrowej”.

cardano wróciło po błędziereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.