SpaceCatch wypuszcza token $CATCH dla swojej przełomowej gry AR | Wiadomości | CrypS.

SpaceCatch wypuszcza token $CATCH dla swojej przełomowej gry AR

Reklama
SpaceCatch AR

SpaceCatch to jeden z najbardziej znaczących graczy w branży GameFi, jeżeli chodzi o rok 2024. Projekt ten ogłosił niedawno, że jego gra, w której wykorzystuje się rozszerzoną rzeczywistość (AR), niebawem doczeka się premiery tokena $CATCH.


SpaceCatch wypuści niebawem swój token $CATCH

SpaceCatch, galaktyczna gra bazująca na technologii AR, której twórcy postawili sobie za cel zrewolucjonizowanie sektora gamingu, niebawem odnotuje ważny kamień milowy w postaci nadchodzącej premiery tokena $CATCH. To ekscytujące ogłoszenie następuje tuż po udanej przedsprzedaży $CATCH i stanowi znaczący krok naprzód w rozwoju tego projektu.

Po ponad półtora roku intensywnych prac zespół SpaceCatch, kierowany przez cenione studio Pixelfield, jest wreszcie gotowy, aby ujawnić światu swoje dzieło. Dzięki niezłomnemu zaangażowaniu w długoterminowy zrównoważony rozwój i priorytetowemu traktowaniu jakości produktu, SpaceCatch wstrzymywał się do tej pory z wypuszczeniem tokena $CATCH, skupiając się zamiast tego na doskonaleniu samej gry.

W miarę jak rośnie oczekiwanie na premierę gry, token $CATCH już cieszy się znacznym zainteresowaniem i popytem ze strony chętnych inwestorów i graczy, częściowo dzięki jego klasyfikacji w kategorii GameFi i dobrze zrównoważonej tokenomii dla pierwszych użytkowników.

Dlaczego wszyscy mówią o $CATCH?

Szum wokół $CATCH wynika z jego unikalnych funkcji i innowacyjnego podejścia w branży GameFi. W przeciwieństwie do innych tego typu projektów, $CATCH to nie tylko token nagrody w grze. Tutaj należy zwrócić uwagę na jego niewielką podaż i deflacyjny charakter zapewniają długoterminową stabilność wartości w ekosystemie gier SpaceCatch.

Dzięki temu, że do 43% tokenów zostało już przydzielonych w rundach przedsprzedażowych, inflacja jest jeszcze bardziej zminimalizowana. SpaceCatch zebrał łącznie 3,37 miliona dolarów, a ostatnia runda wygenerowała 1,17 miliona dolarów w zaledwie 42 godziny.

Co więcej, $CATCH wykorzystuje wyrafinowane mechanizmy stakingu, obejmującego okres pięciu lat z corocznym Halvingiem. Struktura ta początkowo nagradza pierwszych użytkowników znacznym poziomem RRSO, który ma wynosić od 300% do 500%.

Ponieważ $CATCH nie jest nagrodą w grze, jego staking jest jedynym sposobem na jego zdobycie w większej ilości, oferując znaczące nagrody w początkowym okresie.

Ponadto SpaceCatch działa w pełni poza łańcuchem, umożliwiając płynne wejście graczom nie będącym zaznajomionym z technologią blokchain do sektora gier mobilnych. Część przychodów z gier zostanie przeznaczona na wykup i wykup $CATCH oraz nagrody po stake’owaniu, zapewniając zrównoważony ekosystem.

Jeśli chodzi o projekty NFT firmy SpaceCatch planowane w przeszłości, należy zauważyć, że pomimo niedźwiedziego rynku NFT, rzadkie egzemplarze Genesis Box NFT wyprzedały się w ciągu 33 sekund, odnotowując wzrost wartości o prawie 2000%, co świadczy o wiedzy zespołu SpaceCatch w zakresie skutecznego spełniania wymagań graczy i rynku.

Co więcej, projektowi towarzyszyło ostatnio duże zainteresowanie, zwłaszcza odkąd zespół SpaceCatch ujawnił, że token wkrótce będzie notowany na scentralizowanych giełdach (CEX). Ta aukcja ma się odbyć w bieżącym tygodniu, co zwiększa oczekiwania związane z projektem.

Więcej o SpaceCatch

SpaceCatch to pierwsza tego rodzaju gra, wprowadzająca rewolucję w przestrzeni gier poprzez integrację rzeczywistości rozszerzonej, geolokalizacji, sztucznej inteligencji, obsługi technologii blockchain i NFT.

Ta mieszanka zapewnia zupełnie nowe wrażenia z gry, obsługując nie tylko model w pełni darmowy, ale także koncepcje nowej generacji typu „play to earn” i „come to earn”, które są w pełni zrównoważone.

Koncentrując się na technologii AR i VR, SpaceCatch stworzył wciągający wszechświat z fascynującą narracją. W tym wszechświecie gracze, znani jako Catcherzy, mają za zadanie przywrócić pokój na Ziemi po inwazji obcych.

Obcy będący naszymi przeciwnikami posiadają różnorodne moce, co stanowi nie lada przeszkodę dla głównych bohaterów. Gracze mają jednak możliwość udoskonalenia swoich zdolności i umiejętności, aby skutecznie walczyć z tymi pozaziemskimi przeciwnikami.

Dzięki tym funkcjom SpaceCatch plasuje się wśród nowej generacji projektów GameFi z potencjałem przewyższenia gigantów branżowych, takich jak Axie Infinity czy Sandbox.

Śledź informacje dot. SpaceCatch

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami SpaceCatch, w tym premierami gier, projektami i aktualizacjami firmy, śledząc je na oficjalnej stronie internetowej. Dodatkowo utrzymuj kontakt za pośrednictwem różnych platform, takich jak Telegram, Discord, Twitter, YouTube, Instagram, Medium lub CoinMarketCap.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

SpaceCatch ARreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.