Przełom, który zmieni reguły gry. Twórca Shiba Inu zapowiada potężny projekt | Wiadomości | CrypS.

Przełom, który zmieni reguły gry. Twórca Shiba Inu zapowiada potężny projekt

Jacek Walewski
Shiba Inu [SHIB]

Główny programista Shiba Inu, Shytoshi Kusama, opublikował tajemnicze oświadczenie. Obiecał fanom tego memecoina ekscytujące newsy.


Co nowego u Shiba Inu?

Shytoshi Kusama, twórca Shiba Inu, ma plan. Jaki? Chyba dość sprytny, bowiem ogłosił, że chce zmienić “zasady gry”.

Mam w przygotowaniu ogłoszenie, które zmieni zasady gry

– stwierdził, prowokując jednak więcej pytań niż dając jakieś odpowiedzi.

O co więc może chodzić? Może o dalszy rozwój sieci Shibarium, która pokazuje, że SHIB to już nie tylko dość zabawny coin, ale coś więcej.

Od żartu do czegoś całkiem na serio

O tym ostatnim świadczą liczby. Shibarium osiągnęło ostatnio znaczący kamień milowy, przekraczając poziom aż 90 milionów transakcji ogółem (dokładnie to 90 064 184). Od 2 grudnia w sieci notowano średnio 7,5 miliona transakcji dziennie. W ciągu ostatnich 24 godzin było to 7,84 miliona transakcji.

Mało? Spójrzmy na inne dane. Według statystyk Shibariumscan, liczba adresów również wzrosła do 1 304 953. Shibarium przetworzyło łącznie ponad dwa miliony bloków.

Do tego dochodzi całkiem fajny marketing. Firma Tangem, która jest powiązana z projektem, będzie rozdawać prezenty świąteczne członkom społeczności Shiba Inu i Bad AI. Wszystko stanie się podczas świątecznej imprezy Shibarium, która odbędzie się 20 grudnia. W praktyce chodzi o dziesięć portfeli sprzętowych Shib i dziesięć portfeli sprzętowych Bad.

W ślad za rewelacjami z poziomu własnej sieci i społeczności rośnie cena SHIB. Kryptowaluta zdrożała z 0,000007 USD do 0,00001 dolara i to w zaledwie miesiąc. Dziś 1 coin kosztuje 0,000009324 USD.

Wykres cenowy Shiba Inu na giełdzie OKX. Źródło: TradingView

Wszystko to dostrzegają najwięksi. Pewien wieloryb Shiba Inu kupił niedawno około czterech bilionów tokenów SHIB o wartości 40 milionów USD. Od dawna nikt nie kupił takiej ilości tej memicznej kryptowaluty. Ktoś wie coś więcej?

Podaż na giełdach

Brnijmy dalej w gąszcz danych. Jak wynika z raportu Santiment podaż shiba inu na giełdach “spadła od 12 listopada o 0,51%”. Dziś na takich platformach znajduje się tylko nieco ponad 7% podaży coina.

Mniej SHIB na giełdach ogólnie oznacza zmniejszoną presję sprzedażową – przygotowuje to grunt pod potencjalne zyski

– dodano.

Do tego w tle mamy chyba początek hossy na kryptowalutach, co dodatkowo da SHIB paliwa do wzrostów.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.