Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [26.06.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [26.06.2024]

Kursy kryptowalut 26.06.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 26 czerwca 2024 r.


Spis treści:


Crypto Clickery – o co chodzi i jak odróżnić SCAM od opcji na łatwy zarobek?

Większość z Was zapewne miała okazję usłyszeć coś o grach typu “clicker”, ale pewnie nie zgłębiała tego tematu bliżej. W ostatnim czasie ten rodzaj rozrywki zyskał bardzo na popularności, a “efektu WOW” dodaje mu fakt, że można na tym zarobić. O co chodzi z tzw. “klikaczami” i które gry warto ewentualnie przetestować, a które omijać?

Czytaj więcej: Crypto Clicker – czym są gry “klikacze” na Telegramie i co mają wspólnego z kryptowalutami?

Binance wyłączyło copy trading dla klientów z UE

Binance zaczyna wprowadzać od dziś pewne ograniczenia dla użytkowników swojej platformy z Unii Europejskiej. Od teraz już nie skorzystamy z opcji copy tradingu, a za kilka dni zmienią się także zasady dot. handlu stablecoinami.

Czytaj więcej: Od dziś z Binance znika opcja copy tradingu dla klientów z Europy

Bybit przejmuje drugie miejsce wśród największych giełd kryptowalut na świecie

Spore zmiany w segmencie rynku scentralizowanych giełd kryptowalut. Amerykańska platforma Coinbase musiała ustąpić II miejsca na poczet wywodzącego się z Singapuru Bybit, którego udział w sektorze cyfrowych aktywów w ciągu ostatnich miesięcy znacznie wzrósł dzięki ich atrakcyjnej ofercie tradingowej.

Czytaj więcej: Coinbase traci II miejsce wśród największych giełd krypto. Dominacja Binance topnieje

Sektor memecoinów przyniósł średni zwrot 2400% z inwestycji w skali 6 miesięcy

Dwie platformy analityczne oraz znany dziennikarz połączyli siły, by przygotować obszerne podsumowanie tego, które sektory rynku kryptowalut dominowały w pierwszej połowie bieżącego roku pod względem zwrotów z inwestycji. Trzeba przyznać, że to był bardzo dynamiczny okres, w którym działo się naprawdę sporo, a wszystko wskazuje, że najlepsze dopiero przed nami.

Czytaj więcej: W tych sektorach rynku kryptowalut inwestorzy zarobili najwięcej w I połowie 2024 roku

Gensler znów mówi o postępach ws. ETF-ów na ETH oraz unika pewnego tematu

Szef amerykańskiej SEC udzielił wczoraj Bloombergowi wywiadu, podczas którego nie zabrakło dość delikatnych pytań odnośnie kryptowalut. Gensler zdradził nieco jak wygląda sytuacja dot. uruchomienia funduszy giełdowych dla rynku spot etheru. Starał się jednak bardzo unikać wchodzenia na tematy polityczne, bowiem jak wiadomo, obecnie to dość śliska sprawa w jego przypadku.

Źródło: Bloomberg

Raoul Pal radzi, kiedy sprzedać swoje kryptowaluty

Realizacja zysków z danej pozycji na rynku kryptowalut to temat, gdzie kluczowe jest określenie, w którym momencie decydujemy się na sprzedaż swoich tokenów na określonym poziomie osiągniętego zwrotu. CEO Real Vision – Raoul Pal – podzielił się wczoraj swoją strategią w tym przypadku i wskazał, które aktywa najbardziej go interesują w obecnej hossie.

Kursy kryptowalut 26.06.2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.