Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [07.06.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [07.06.2024]

Kursy kryptowalut 07.06.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 07 czerwca 2024 r.


Spis treści:


Inwestowanie w akcje MicroStrategy straciło sens? Rynek gra na spadki

Akcje największego korporacyjnego inwestora bitcoina polecą niebawem w dół? Rynek od dłuższego czasu gra na spadki MicroStrategy, chociaż jego spora część zaczęła wycofywać się z shortów na firmę Michaela Saylora. Co ma więcej sensu w ostatnim czasie?

Czytaj więcej: Obstawiono 6,9 miliarda dolarów na spadek akcji MicroStrategy. Czy to ma sens?

Chiński ban na BTC to kłamstwo. Górnicy pracują dalej i to oficjalnie

Pamiętacie jak w 2021 roku wszystkie branżowe serwisy pisały o tym, że Pekin banuje kryptowaluty? Okazuje się, że wiele z tych informacji mogło być grubo przesadzonych. Wydobycie bitcoina w Chinach trwa dalej i ma się bardzo dobrze.

Czytaj więcej: Zachodnie media kłamią w sprawie Chin i bitcoina. Analityk ujawnia niezbite dane dot. miningu w tym kraju

Luki w smart kontaktach już nie są problemem dot. hackerów. Pojawił się bowiem nowy

Wygląda na to, że hackerzy mają spore pole do działania w branży cyfrowych aktywów i w tym roku jeszcze nie raz będziemy (niestety) informować o dokonanych przez nich exploitach. Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa wskazują, w czym tkwi problem sektora kryptowalut w kwestii ponoszonych strat.

Czytaj więcej: W maju ilość skradzionych kryptowalut wzrosła o 666% w stosunku do kwietnia. W co obecnie celują hackerzy?

Kolejny deepfake z Elonem Muskiem. Coraz ciężej jest wychwycić SCAM

Od zawsze należy brać dużą poprawkę na to, co widzimy i słyszymy w mediach. Dziś jednak trzeba kierować się bardzo chłodną logiką i racjonalnym myśleniem, by nie dać się okraść złodziejom. Deepfake’i generowane przez AI sprawiają, że tylko zdrowy rozsądek pozwoli nam odróżnić prawdę od fikcji.

Czytaj więcej: Ponad 125 000 osób widziało na żywo deepfake z Elonem Muskiem

Przygotujcie się na zmiany, które doprowadzą do wzrostu BTC. Hayes z kolejnym esejem

“Krypto byki budzą się z zamiarem rozerwania skór rozrzutnych bankierów centralnych” pisze w mocnych słowach były CEO BitMEX w swoim najnowszym eseju. Znany trader wyjaśnia w nim dlaczego warto otworzyć długą pozycję na bitcoina, a następnie na shitcoinach. Hayes nie bierze jeńców i otwarcie wskazuje, czyje decyzją są złe dla makroekonomii.

Czytaj więcej: Teraz jest dobry moment, by wrócić na rynek kryptowalut. Arthur Hayes pisze o “Grupie głupców”

Na Binance pojawi się nowy token. Możecie go zgarnąć już dziś

W przyszłym tygodniu na Binance będzie miał miejsce listing tokena od projektu, który w niedługim czasie może mocno namieszać na rynku. Użytkownicy tej platformy już teraz mogą załapać się do jego airdrop za pośrednictwem Launchpada od tej topowej giełdy.

Czytaj więcej: Binance dodaje io.net do swojego Launchpoola. Jak zgarnąć tokeny projektu?

Kursy kryptowalut 07.06.2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.