Kryptowalutowa karta podarunkowa Binance - Wszystko co musisz wiedzieć [Crypto 101] | CrypS.

Kryptowalutowa karta podarunkowa Binance – Wszystko co musisz wiedzieć

4 min
Autor: Redakcja
Redaktor: Michał Misiura
Binance głównym kontrahentem Bitzlato Binance

Koncepcja kart podarunkowych jest znana od lat w branży handlu detalicznej. Niemniej jednak teraz istnieje możliwość sprawienia prezentu także entuzjaście kryptowalut. Wszystko dzięki kartom podarunkowym największej giełdy kryptowalut na świecie – Binance. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci czym jest karta podarunkowa od Binance, jak ją stworzyć, wysłać oraz zrealizować. Tak więc, zaczynamy!


Spis treści:


Czym jest kryptowalutowa karta podarunkowa od Binance?

Z całą pewnością widziałeś w tradycyjnych sklepach karty podarunkowe. Możesz kupić taką kartę o pewnej wartości i podarować ją rodzinie lub znajomemu. Dzięki temu nie musisz rozmyślać nad wyborem prezentu np. urodzinowego. Osoba, której podarujesz taką kartę może po prostu wykorzystać kwotę w danym sklepie.

Teraz koncepcja ta została wprowadzona do świata kryptowalut. Największa giełda na świecie – Binance, niedawno wprowadziła w swojej aplikacji możliwość tworzenia spersonalizowanych kart podarunkowych zawierających kryptowaluty. Zapewne zastanawiasz się w jaki sposób można taką kartę przekazać znajomemu? Nic prostszego. Kartę podarunkową Binance możesz wysłać za pomocą emaila, social mediów, smsa lub po prostu podając link do odebrania środków.

Co więcej, nie musi ona wcale być opatrzona logiem Bitcoina, wykresem czy kryptowalutowym motywem. Binance oferuje karty podarunkowe zaprojektowane na każdą okazję. Nie ważne czy ma to być prezent urodzinowy dla Twojego kolegi czy walentynkowy dla dziewczyny.

W takiej karcie możesz też zaimplementować swój kod afiliacyjny. Dzięki temu osoba, która otrzyma od Ciebie kartę ale nie ma jeszcze konta na Binance stanie się Twoim poleconym. Ty oczywiście będziesz z tego czerpał korzyści.

Dlaczego warto korzystać z kart podarunkowych Binance?

Korzystanie z kart podarunkowych Binance niesie za sobą wiele korzyści. Oto niektóre z nich:

  • Brak opłat – Możesz wysyłać i realizować karty podarunkowe bez opłat. Odbiorca otrzyma dokładnie taką kwotę jaką mu wysłałeś.
  • Wygoda – Za pomocą karty podarunkowej możesz przekazać danej osobie środki w bardzo wygodny sposób. Co więcej, nie gra tutaj roli lokalizacja – Twój znajomy może znajdować się w każdym zakątku świata.
  • Różne wzory – Binance oferuje całą paletę różnych wzorów, dlatego też kartę podarunkową dostosujesz do każdej okazji.
  • Kod afiliacyjny Jeśli jesteś przedsiębiorcą, masz możliwość dodania do karty własnego kodu polecającego i zarabiania w Programie Partnerskim Binance
  • Bezpieczeństwo – Binance to największa giełda kryptowalut na świecie z mocno ugruntowaną reputacją. Dlatego też w każdym produkcie wprowadza specjalne zabezpieczenia. W przypadku karty podarunkowej możesz ograniczyć jej realizację tylko do wybranego użytkownika.
  • Nie potrzebne konto – Kartę podarunkową Binance możesz też wysłać do osoby, która nie posiada konta Binance. Odbiorca będzie mógł się szybko i łatwo zarejestrować i zrealizować Twój prezent.

Jak stworzyć, wysłać oraz zrealizować kartę podarunkową Binance? Krok po kroku

Ok. Skoro wiesz już czym jest kryptowalutowa karta podarunkowa od Binance, pora przejść do konkretów. W tej sekcji wyjaśnimy Ci krok po kroku, w jaki sposób możesz stworzyć, wysłać oraz zrealizować taką kartę. Tak więc, zaczynamy!

Jak stworzyć kartę podarunkową Binance?

Aby stworzyć kartę podarunkową Binance, po pierwsze musisz posiadać konto Binance. Jeżeli jeszcze takowego nie posiadasz, możesz je w łatwy sposób założyć klikając w ten link i postępując według wyświetlanych instrukcji. Pamiętaj też, aby przejść weryfikację tożsamości. Następnie wykonaj poniższe kroki:

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w aplikacji Binance. Następnie kliknij [Portfele] – [Przelew]. W tym miejscu musisz przenieść środki z konta spot do portfela finansowania.

karta podarunkowa krypto

Krok 2.  Jeżeli środki znajdują się już w odpowiednim miejscu, wróć do strony głównej. Następnie kliknij w swój profil i [Karta Podarunkowa]. Opcjonalnie, możesz kliknąć w ten link i przejść od razu do kart podarunkowych.

karta podarunkowa krypto

Krok 3.  Teraz naciśnij [Utwórz kartę].

karta podarunkowa binance

Krok 4. Teraz musisz wybrać aktywo, które chcesz wysłać oraz kwotę. W tym miejscu możesz też wybrać wygląd Twojej karty podarunkowej.

karta podarunkowa binance

Krok 5. Ostatnim krokiem jest przejście weryfikacji dwuetapowej oraz kliknięcie przycisku [Utwórz].

karta podarunkowa binance

Jak wysłać kartę podarunkową Binance?

Jeżeli stworzyłeś już kartę podarunkową, nadszedł czas aby wysłać ją znajomemu. Aby to zrobić wykonaj poniższe kroki:

Krok 1. Ponownie wejdź w swój profil i kliknij [Karta Podarunkowa].

Krok 2. Kliknij przycisk [Wyślij]

karta podarunkowa binance

Krok 3. Wybierz kartę, którą chcesz wysłać i ponownie [Wyślij]

karta podarunkowa binance

Krok 4. Teraz będziesz miał wybór: czy chcesz wysłać kartę znajomemu w formie tekstowej czy emaila.

karta podarunkowa binance

Jeżeli wybierzesz pierwszą opcje, wyświetli ci się okienko, z którego będziesz mógł skopiować tekst. Pamiętaj jednak, że w tym wypadku każdy będzie mógł odebrać taką kartę podarunkową. Upewnij się więc, że wysyłasz ją odpowiedniej osobie.

karta podarunkowa binance

Jeżeli chcesz wysłać kartę przez email, wpisz email Twojego znajomego, spersonalizowaną wiadomość i kliknij [Wyślij].

Krok 5. Aby przypisać swój kod afiliacyjny do karty, Twój znajomy nie może posiadać jeszcze konta Binance powiązanego z danym adresem email. W takim wypadku pojawi Ci się taka opcja jak poniżej. W tym miejscu możesz też usunąć ograniczenie co do odbiorcy karty podarunkowej.

karta podarunkowa binance

Jak zrealizować kartę podarunkową Binance?

Zrealizowanie karty podarunkowej Binance jest równie proste co jej stworzenie i wysłanie. Aby odebrać środki musisz wykonać poniższe czynności:

Krok 1. Kliknij w ikonę swojego profilu, a następnie [Karta Podarunkowa] lub kliknij tutaj.

Krok 2. Teraz kliknij [Odbierz]. W tym momencie pojawią Ci się dwie opcje: będziesz mógł odebrać środki w postaci krypto lub automatycznie przekonwertować je na waluty fiat.

karta podarunkowa binance

Krok 3. Jeżeli wybierzesz opcję zamiany na fiaty, pamiętaj że na ten moment Binance wspiera tylko takie waluty jak: INR, IDR, NGN, PHP, RUB, UAH, USD, i VND. Oznacza to, że nie będziesz mógł zrealizować karty bezpośrednio do polskiej złotówki.

karta podarunkowa binance

Krok 4. Kliknij dalej, a zostaniesz przeniesiony do usługi zamiany krypto na fiaty w Binance P2P.

karta podarunkowa binance

Krok 5. Teraz wybierz ilość kryptowaluty, którą chcesz zamienić i kliknij [Sprzedaj z 0 prowizją]. Jeżeli funkcja zamiany na fiaty nie obsługuje aktywa, które otrzymałeś, automatycznie znajdzie się ono w Twoim portfelu finansowania.

Podsumowanie

Kryptowalutowe karty podarunkowe to świetny sposób na prezent dla każdego krypto geeka, ale nie tylko. Ponieważ Binance pozwala wysyłać je osobom nie posiadającym konta, być może zarazisz kogoś zupełnie nową pasją. Świetnie sprawdzają się także podczas wykonywania płatności międzynarodowych. Są bowiem wygodne, szybkie, a co najważniejsze darmowe i bezpieczne. Tak więc nie zwlekaj. Załóż konto na Binance już dziś klikając w ten link i ciesz się ogromem możliwości jakie oferuje Ci ta giełda!
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.