Popyt na SHIB w Google spadł o ponad 90% w ciągu ostatnich 3 miesięcy | Wiadomości | CrypS.

Popyt na SHIB w Google spadł o ponad 90% w ciągu ostatnich 3 miesięcy

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina

Shiba Inu (SHIB) nie tylko przebiła wszystkie inne kryptowaluty pod względem wzrostu w mediach społecznościowych, ale była również najczęściej wyświetlaną kryptowalutą na CoinMarketCap.

Po meteorycznym wzroście, nastąpiły jednak spadki. Jak podaje Finbold, zainteresowanie słowem kluczowym “Buy Shiba Inu coin” w wyszukiwarce Google, w ciągu ostatnich 90 dni odnotowało ogromny spadek. Od osiągnięcia szczytowego poziomu w dniu 29 października 2021 r., spadło do dzisiaj aż o 92%.

Co ciekawe, wśród 10 krajów najbardziej zainteresowanych meme coinem, pierwsze miejsce zajmuje nigeria. Na drugim miejscu uplasował się Katar, a na trzecim Macedonia Północna.

finbold shiba inu

Obecne niedźwiedzie nastroje zarówno na rynku kryptowalut, jak i akcji, mają wpływ na większość altcoinów. Niemal wszystkie są bowiem notowane znacznie poniżej swoich rekordów wszechczasów. Właśnie dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić, czy zainteresowanie SHIB w tej chwili słabnie, czy nie.

W tym samym czasie SHIB wciąż zyskuje nowych użytkowników. Wszystko za sprawą kolejnych notowań. Niedawno token otrzymał wsparcie wielu giełd, w tym m.in. platformy Uphold.

shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.