Popyt na SHIB w Google spadł o ponad 90% w ciągu ostatnich 3 miesięcy | Wiadomości | CrypS.

Popyt na SHIB w Google spadł o ponad 90% w ciągu ostatnich 3 miesięcy

Zerelik Maciej
shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina

Shiba Inu (SHIB) nie tylko przebiła wszystkie inne kryptowaluty pod względem wzrostu w mediach społecznościowych, ale była również najczęściej wyświetlaną kryptowalutą na CoinMarketCap.

Po meteorycznym wzroście, nastąpiły jednak spadki. Jak podaje Finbold, zainteresowanie słowem kluczowym „Buy Shiba Inu coin” w wyszukiwarce Google, w ciągu ostatnich 90 dni odnotowało ogromny spadek. Od osiągnięcia szczytowego poziomu w dniu 29 października 2021 r., spadło do dzisiaj aż o 92%.

Co ciekawe, wśród 10 krajów najbardziej zainteresowanych meme coinem, pierwsze miejsce zajmuje nigeria. Na drugim miejscu uplasował się Katar, a na trzecim Macedonia Północna.

finbold shiba inu

Obecne niedźwiedzie nastroje zarówno na rynku kryptowalut, jak i akcji, mają wpływ na większość altcoinów. Niemal wszystkie są bowiem notowane znacznie poniżej swoich rekordów wszechczasów. Właśnie dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić, czy zainteresowanie SHIB w tej chwili słabnie, czy nie.

W tym samym czasie SHIB wciąż zyskuje nowych użytkowników. Wszystko za sprawą kolejnych notowań. Niedawno token otrzymał wsparcie wielu giełd, w tym m.in. platformy Uphold.

shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina
reklama
reklama